שער חניה חשמלי

שער שמתאים לחיים במאה ה-21
שער חניה חשמלי – שער שמתאים לחיים במאה ה-21
שער חניה חשמלי הוא שער שמתאים לאורח החיים שלנו במאה ה-21. במאה ה-20 בעת המצאת המכונית לרוב האנשים לא הייתה מכונית פרטית צמודה לבית שלהם. עם התפתחות הטכנולוגיה והשגשוג הכלכלי הרב אנשים רבים התחילו לרכוש מכוניות. כיום למרבית או למספר משמועתי מאוד של אזרחי מדינת ישראל יש מכונית פרטית בבעלותם. כאשר יש לנו מכונית אנחנו צריכים לתחזק אותה ולקחת אותה לטיפולים במוסך, אנחנו גם צריכים לשמור עליה מפני גנבים. שער חניה חשמלי יאפשר לנו ליהנות מכך שהמכונית צמודה לבית שלנו בלי שנצטרך לחשוש שמא יגנבו לנו את הרכב מתחת לאף.

שער חניה חשמלי – יתרונות
יש הרבה יתרונות לשער חניה חשמלי. שער חניה חשמלי יכול להקל עלינו מאוד את היציאה והכניסה לחניה שלנו בכל בוקר וערב. כאשר יש בחניה שלנו שער חשמלי אנחנו יכולים לפתוח אותה עם שלט נייד. אנחנו לא צריכים לחשוש שמישהו תפס לנו את החניה ונכנס אליה, כי יש לה שער חשמלי שחוסם בפני אנשים זרים את הכניסה. השער החשמלי יכול לסייע לנו גם להגן על המכונית שלנו מפני פורצים שמבקשים לגנוב את המכונית שלנו. גניבת מכונית הופכת למשימה קשה כאשר יש שער חשמלי שמונע את היציאה באופן אוטומטי, קל ונגיש.

שער חניה חשמלי לבית פרטי....
שער חניה חשמלי מתאים מאוד לבית פרטי. בבתים פרטיים רבים יש חניה צמודה שמהווה מבנה שהוא חלק מהבית עצמו. החניה בבתים אלו היא "מעין תוספת" חיצונית לבית שלנו. בשביל שהחניה הצמודה שלנו תהיה אסתטית יותר ותגן טוב יותר על הרכב שלנו אנחנו יכולים להתקין בה שער חשמלי. השער החשמלי יסייע לנו לשמור על המכונית שלנו בזמן שהיא נמצאת בחניה בבית שלנו. שער זה יהפוך גם את החניה שלנו מפריט מכוער לפריט שיש בו חן ואסתטיקה. חניה בבית פרטי שיש לה שער חשמלי מברזל או מפלדה היא חניה איכותית מאוד ויוקרתית.

שער חניה חשמלי לבניין מגורים משותף....
שער חניה חשמלי הוא גם דבר הנחוץ מאוד לבניין מגורים משותף. בבנייני מגורים רבים חיים מספר רב של דיירים, כאשר לכל דייר יש את החניה הפרטית שלו. בשביל שנוכל לוודא שאנשים זרים לא תופסים לנו את החניה בשבתות או בחגים (זמנים בהם קשה מאוד למצוא חניה בערים) כדאי לנו להתקין בחניה המשותפת שער חשמלי. את שער זה נוכל לפתוח בעזרת שלט נייד ואלחוטי - ניתן לשכפל שלטים אצל מנעולן כך שיהיה שלט לכל אחד מבני הבית במידת הצורך. השער ישמור על החניה הפרטית שלנו כך שהיא תישאר פרטית ובלעדית רק לנו.

לסיכום, ניתן לומר ששער חשמלי לחניה הוא פריט חובה בכל בית, בין אם אנחנו גרים בבניין מגורים משותף בעיר או בבית פרטי במושב. שערים חשמליים הם עוד ביטוי לקדמה הטכנולוגית שמקיפה אותנו והם יכולים לסייע לנו להתמודד עם פורצים וגנבים.
 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב