שערים

שערים חשמליים הפכו בשנים האחרונות מוצר הנלווה לכל עבודת בנייה חדשה, כאשר הביקוש והצורך לשערים איכותיים הינם גבוהים והפופולריות של השערים הולכת ועולה עם השנים. עובדה זו נובעת מהיתרונות הרבים אשר מציגים השערים בהם בטיחות ותחושת ביטחון, שמירה והגנה על פרטיות, יכולת שליטה ובקרה על היוצאים והנכנסים לבית, יעילות ונוחות השימוש ועוד. כל אלה הפכו את השערים למוצר חובה כמעט בכל בית וזאת נוכח האיומים השונים על תחושת הביטחון האישי והעלייה ברמת הפשיעה.

דוגמאות:
סוגי שערים ושימושיהם
שערים מסוגים שונים ניתן למצוא כיום בבתים פרטיים רבים, בניינים משותפים, כניסות לחניות, חניונים, מפעלים, משרדים ציבוריים ועוד. ישנם מגוון סוגים של שערים, כאשר הפופולריות הגדולה וההעדפה הבולטת הינה לשערים חשמליים, משוכללים ומודרניים המציעים מענה נוח ויעיל לכמה צרכים בעת ובעונה את. שערי כניסה חשמליים נעים על גבי מסילה הצידה, או לחילופין הם נפתחים פנימה. השערים מגיעים במגוון גדלים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח, כך ניתן לבחור שערים גבוהים או נמוכים, צרים או רחבים ועוד המתאימים לכל מקום. מפתח החנייה בכל בניין הינו שונה ולכן חשוב להתאים את סוג השער ורוחבו לאופי השימוש העתיד להיעשות בו.

שמירה על פרטיות וביטחון
בשנים האחרונות אנו עדים למגמת עלייה בפשיעה ולירידה בתחושת הביטחון האישי שלנו, הן במרחב הפרטי והן במרחב הציבורי. התקנת שערים עמידים ואיכותיים תעניק לכם שקט נפשי ומענה מפני פריצות וגניבות בבית או ברכב. בבתים פרטיים וכן בבתים משותפים ההעדפה היא לשערים חשמליים אשר מאבטחים היטב את הכניסה למתחם הפרטי או לחניון ומונעים כניסה של אנשים בלתי מורשים למרחב שלנו. שערים מספקים הגנה לרכבים שלנו והם יוצרים מתחם פרטי, מאובטח ומוגן המאפשר לכם לישון בשקט בלילה.

מגוון פתרונות ועבודות מתכת
מסגריית סורג פועלת החל משנת 1980 בתחום תכנון וייצור של מגוון עבודות מתכת מעוצבות ואיכותיות המותאמות למגוון מבנים ושיטות בנייה. אנו במסגריית סורג מציעים ללקוחותינו שערים, מעקות, סורגים ועבודות מתכת ואלומיניום נוספות בהתאם לדרישה, צורך והעדפה אישית. אנו מעניקים ללקוחותינו מענה ופתרונות מיגון לדירות ובתים לשם יצירת תחושת ביטחון מלאה התורמת לשקט הנפשי.

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב