שערים חשמליים לבית – להגנה מירבית על סביבת הבית

ביתנו הוא מבצרנו וכל מה שנמצא מאחורי דלתות הבית הסגורות, כולל מה שנמצא בחניה, חייב להישמר במיטב האמצעים הטכנולוגיים הקיימים כיום. שערים חשמליים לבית הינם שערי מתכת אשר מצוידים במנוע חשמלי ומלבד להיותם נוחים לשימוש הם גם מבטיחים לכם כי כל מה שנמצא מאח.

שערים חשמליים לבית – להגנה מירבית על סביבת הבית
ביתנו הוא מבצרנו וכל מה שנמצא מאחורי דלתות הבית הסגורות, כולל מה שנמצא בחניה, חייב להישמר במיטב האמצעים הטכנולוגיים הקיימים כיום. שערים חשמליים לבית הינם שערי מתכת אשר מצוידים במנוע חשמלי ומלבד להיותם נוחים לשימוש הם גם מבטיחים לכם כי כל מה שנמצא מאחורי השער מאובטח בצורה הטובה ביותר.

מהן הדרישות משער חשמלי איכותי?
שערים חשמליים לבית נועדו להיות "סוסי עבודה" של ממש דהיינו, להתרומם, להיפתח או להיות מוגפים פנימה והחוצה מחזורים רבים ככל שניתן ללא שום קלקולים ולא חריקות מיותרות. לשם כך על השער להיות מאופיין במרכיבים הבאים:
מתכת איכותית ביותר - המתכת הנפוצה ביותר לייצור שערים חשמליים לבית הינה הפלדה.
מנוע חשמלי ברמה גבוהה – המנועים האירופאיים כמעט ואינם מתקלקלים ומנגנון פעולתם שקט למדי.
עיצוב – מותאם אישית ע"פ מראה הסביבה והקונספט הרצוי שאתם רוצים להעניק לבית.

סוגי שערים חשמליים לבית
למרות מה שמקובל לחשוב, שער חשמלי אינו חייב רק להתרומם ולרדת מעלה מטה באמצעות זרוע. הוא יכול לנוע פנימה או החוצה ויכול גם לעבור גלילה בדומה לתריס. שערים חשמליים לבית מותאמים בסופו של דבר ע"פ הנתונים הפיזיים הקיימים בכניסה לבית/דלת המחסן וכו' ובהתאם לצרכים. ישנם מספר סוגי שערים הנבדלים ע"פ צורת הפתיחה והסגירה :
זרוע הרמה – המוט (זרוע) נפתח בצורת מעלה-מטה.
שערי כנף כפולה - נפתחים פנימה והחוצה.
נגררים – נפתחים בצורה רוחבית. ישנם שערים חשמליים נגררים ע"ג מסילות וחלקם "מרחפים" כגון השערים קונזוליים.
הרמה וגלילה – מתאימים לחניה פרטית.

שערים חשמליים לבית יכולים לכלול יותר ממנגנון סגירה/פתיחה אחד. כך למשל, עבור בתים הדורשים אבטחה קפדנית יותר, ניתן להציב שער חשמלי עם זרוע הרמה ומאחוריו שער שנפתח לרוחב אשר אינו מאפשר מעבר כלל, לא לרכבים ולא להולכי רגל. חשוב לציין כי במקרה של שער הנסגר רוחבית, יש צורך בדי מקום פנוי אשר יספיק להכיל את כל רוחב השער במצב פתוח לחלוטין.

בסופו של דבר שערים חשמליים לבית הינם תעודת הזהות של הבית כולו שכן הם ניצבים בחזית, על כן תנו משקל רב בעיצוב השער החשמלי שתבחרו ובכל אופן התקשרו רק עם יצרני השערים החשמליים הטובים ביותר, אשר מעניקים אחריות רב שנים ושירות זמין בכל עת.
 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב