עיצוב חצר בדרכים שונות

עיצוב החצר יכול להתבצע בדרכים מגוונות. יש כאלה שמעדיפים לבצע את הפעולות הנדרשות באופן עצמאי, גם כאשר מדובר בפעולות מורכבות כגון התקנת פרגולה, או הדבקת חיפוי דקורטיבי לקיר או למרצפות, ויש כאלה שמעדיפים להשתמש בשירותיו של בעל מקצוע. בכל מקרה, לפני שמחליטים על דרך פעולה, כדאי להכיר כמה דרכים לעיצוב החצר, שאת חלקם ניתן לשלב אלו באלו.

למען הצל
התקנה של סוככים לגינה היא דרך נפלאה לשלב בין מראה אסטטי לבין פרגמאטיות. לעומת אמצעי הצללה אחרים כגון שמשיות, התקנה של סוככים יכולה להוות פתרון עבור הצללה של שטח נרחב. זו בדיוק הסיבה לכך שניתן למצוא סוככים בגינות קטנות, לצד סוככים שמתאימים לחצרות גדולות ואפילו גדולות מאוד.

בין סוגי הסוככים ישנם סוככים מעוצבים ויפהפיים, ישנם כאלה שניתן לקפל באופן ידני או על ידי מנוע חשמלי, ואחרים שאינם ניתנים לקיפול (סוככים קבועים). יש כאלה שמעדיפים להתקין פרגולה במקום סוכך, וכך הם מקנים לחצר שלהם אופי מיוחד. יש פרגולות מעוצבות שיכולות לתת אפילו תחושה אי טרופי, בזכות התקנה של גגון מבמבוק שעליו מותקן כיסוי להגנה מפני גשם.

ירוק בעיניים
הדרך הירוקה ביותר לעיצוב החצר היא באמצעות שתילת צמחי גינה. יש כאלה שמעדיפים לשתול עץ אחד או יותר, בעוד שאחרים מעדיפים מרבד של דשא טבעי או פרחים מסוגים שונים. למרות שאמרנו שזוהי דרך ירוקה לעיצוב הגינה, הרי שלמעשה זו יכולה להיות שיטה צבעונית להפליא ואפילו ריחנית. כל מה שצריך לעשות זה לבחור את הפרחים המועדפים ואת סוג עשבי התיבול והתבלינים.

בתכנון הגינה יש שנעזרים באנשי מקצוע, בעוד שאחרים נוהגים בשיטת "עשה זאת בעצמך". חשוב לדעת שתחזוקה שוטפת של גינה יכולה להיות מהנה מאוד ומרגיעה, אך היא כרוכה בשימוש רב במים. מי שמעוניין לחסוך במים, או שאינו רוצה בגינה פרחונית מסיבה אחרת, יכול לבחור בשיטה של התקנת מרבד ירוק של דשא סינטטי. הדשא הסינטטי המודרני נראה מצוין, הוא קל לניקוי, ושומר על מראהו לאורך זמן לצד ג'קוזי לגינה וגריל גז איכותי

עיצוב קירות
אין זה מפתיע שאנשים רבים מעצבים את קירות ביתם בציורי קיר מרהיבים, בצבעים חדשניים בעלי מרקעים שונים, או על ידי חיפוי קיר פנימי. דרך טובה מאוד לשדרג את המראה של הגינה ולהוסיף מימד שמקשר אותה לבית ניתנת לביצוע באמצעות התקנת חיפויים שונים של מרצפות, אבנים משתלבות, חיפויי בטון מעוצבים, אריחים מסוגננים וכן הלאה.

פינת ישיבה
האפשרות לארח אנשים בחצר הופכת כל מפגש חברתי למשהו חדש. גם ישיבה בשניים או עם הילדים, בצילו של עץ, מתחת לפרגולה, או תחת הסוכך ליד גינה פורחת, היא חוויה נפלאה. יש שמשקיעים בפינת ישיבה בחצר לא פחות מאשר בסלון ביתם, ואחרים מסתפקים במשהו צנוע יותר. בין כך ובין כך, אפשר לקחת בחשבון לא רק העמדה של שולחן וכמה כסאות, אלא גם התקנה של ערסל, ספסל מתנדנד, כיסא נוח, פעמוני רוח ועוד. חובבי הבשר לא יוותרו גם על רכישה של גריל איכותי, לצליית בשר.
 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב