סורג, כלי הגנתי מפריצות?

אנשים רבים איבדו את תקוותם במשטרה ובמוסדות הצדק, אך לדאבונם אין בידם הרבה אפשרויות בכדי לשנות את המצב.
מה אני כאזרח יכול לעשות עם מכת הגניבות במדינה?

כל מספר שנים אנו נתקלים בתופעה שבה התקשורת מדווחת בהרחבה על הבעיות הפליליות במדינה, הדבר נהפך לתקליט שחוק ונדמה כי אין הרבה מאחורי הדברים. לא כך הם פני הדברים לאזרחים רבים אשר חווים את גלי הפריצות יום יום שעה שעה, סיטואציה זו נכונה לציבור רחב מהצפון דרך המרכז ועד אזור ירושלים והדרום. אנשים רבים איבדו את תקוותם במשטרה ובמוסדות הצדק, אך לדאבונם אין בידם הרבה אפשרויות בכדי לשנות את המצב.

יתכן וקרן האור היחידה שעשויה להחזיר את תחושת הביטחון לאנשים רבים היא התקנת סורגים . סורג העשוי כהלכה ומותקן על ידי איש מקצוע ימנע מהפורצים הטובים ביותר מלחדור לביתך או לעסק הפרטי שלך. הסורג הינו אחד מהכלים היעלים ביותר ולא פחות חשוב מכך הזולים ביותר בכדי להגן על רכושך הפרטי. כיום קיימים מספר פתרונות נוספים בשוק אשר יכולים להוות פתרון הגנתי מפני פורצים, אך הסורג הינו הפתרון הפיזי היחיד וככזה יתרונות רבים לו.

יש שיאמרו כי הפתרון מצוי דווקא בהתקדמות הטכנולוגית הרבה שחווה העולם בשנים האחרונות, הם צודקים וטועים בו זמנית. הם צודקים מכיוון שגם התקנת הסורגים חוותה התקדמות טכנולוגית רבה שמעניקה שקט נפשי לבעלי הבתים אשר מתקינים את הסורגים. הם טועים מכיוון שפתרון טכנולוגי ללא סורג אינו מספק מענה אמיתי, כך לדוגמא רבים יודעים כי אזעקות למיניהן אינן מספקות פתרון אפקטיבי המונע מאדם הרוצה בכך מלהיכנס לביתך, ההפך הוא הנכון כאשר מדובר בסורג. לעתים עלינו לסמוך על המוכר ועל הפתרון שהוכיח את עצמו לאורך תקופה ארוכה, כך לדוגמא אנשים ממשיכים לנסוע על גלגלים על אף שמדובר בהמצאה העתיקה ביותר בעולם. הדבר נכון גם לסורגים שיש שיגידו כי מדובר בהמצאה העתיקה ביותר שנייה רק להמצאת הגלגל.

סורג, מדוע הוא יותר מכלי הגנתי מפריצות?

בעבר אנשים רבים חששו לשים סורגים מן הפחד שהדבר ידמה להרגשה כאילו הם נמצאים  בכלא, כיום עם התפתחות תחום העיצוב בעיה זו נעלמה כלא הייתה וישנם אנשים הבוחרים לשים סורג גם כאשר אין להם כל צורך הגנתי מפני פריצות. מגוון הסורגים הוא כה רחב ואפשרויות ההתקנה שלהם כה גדולות שמדובר בכלי עיצובי מהמעלה הראשונה ולכן החשש מפני שאלת העיצוב כלל אינה צריכה להעלות. יתרונו העיצובי של הסורג הוא כה גדול עד שניתן לראות שילובים שלו במקומות רבים שכלל אינם זקוקים לו. חשוב לומר כי התקנת הסורג שווה לכל כיס ואינה דורשת השקעה כספית גדולה, כמובן שהדבר תלוי גם בהעדפותינו ובטעמנו האישי. סוגי הסורגים הקיימים והעיצובים המתאימים להם כה מגוונים עד אשר ניתן להשקיע כמעט כל סכום כספי בהתקנת הסורגים.

נראה שאין מדובר בקלישאה אם נאמר כי סורגים של סורג טוב הוא סורג לחיים!
 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב