סורגים


היתרונות שבהתקנת סורגים
סורגים מהווים אלמנט אבטחתי ובטיחותי מהמעלה הראשונה. לצד ההגנה מפני פריצות, הרי שסורגים הינם אמצעי בטיחותי אשר משפחות רבות עם ילדים קטנים מתקינות וזאת במטרה לשמור על הילדים מפני סכנת נפילה מגובה. אחד ההיבטים שבגינו אנשים נרתעים מהתקנת הסורגים הוא המראה הוויזואלי שלהם. אם בעבר סורגים יצרו מראה לא אסתטי, הרי שכיום סורגים לחלונות מגיעים במגוון רחב של עיצובים מרשימים, צבעים וצורות. בכך מתקבל מענה מיגון ובטיחות המשלב אלמנטים דקורטיביים המשפרים את הנראות של בית המגורים או העסק.

עמידה בתקני האיכות והתקנה מקצועית
על מנת להבטיח כי הסורגים שאנו מתקינים יהוו אמצעי יעיל לאורך זמן רב, הרי שחשוב לבחור בסורגים איכותיים ועמידים אשר לא יאבדו מצבעם וצורתם ולא יצברו חלודה. לשם כך, מומלץ להיוועץ עם אנשי מקצוע מומחים בתחום אשר יסייעו בידכם לבחור נכונה את סוג הסורגים המתאים עבורכם. התקנת הסורגים חייבת להתבצע באופן מקצועי ונכון וחשוב שהם יעמדו בכל הדרישות ותקני האיכות הרלוונטיים בתחום. מסגריית סורג הוקמה בשנת 1980 ומספקת מאז ועד היום מגוון עבודות מתכת איכותיות ומעוצבות. אנו מציעים ללקוחותינו פתרונות לכל סוגי הבנייה והמבנים הכוללים: סורגים, שערים, מעקות ועוד וכל זאת בהתאמה אישית לצרכי הלקוח.

 
מיגון של בתי מגורים ועסק הינם בעלי חשיבות רבה נוכח איומי הפשיעה הרבים בהם סכנת פריצות וגניבות. לצד התקנתן של מערכות אבטחה מתקדמות ומודרניות, דווקא הסורגים המוכרים והטובים מהווים מחסום יעיל אשר מרתיע פורצים מלנסות ולחדור לתוך מתחמים פרטיים. סורגים עמידים ואיכותיים אשר מותקנים באופן נכון ומקצועי, מספקים קו הגנה יעיל במיוחד, שכן על מנת להתגבר עליו יש צורך לשימוש בכלים שונים אשר מקשים על האפשרות לפריצה שקטה, מה שהופך את הסיכון בביצוע הפריצה לגבוה ולא כדאי.

דוגמאות:

 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב