סורגים

סורגים יכולים למנוע פריצות והם גם שומרים על ילדכם מפני נפילה. במרבית המקרים, דירות מגורים בבניינים רבי קומות נמסרות לדייריהם מבלי שהותקנו בהן סורגים. יש סוגים רבים ושונים של סורגים ויש הבדל בין סורגים שנועדו להגן מפני נפילה לבין סורגים שנועדו להגן מפני פריצות. בנוסף, סורגים באים בעוביים שונים, כך למשל מי שגר בקומת קרקע כדאי יהיה להתקין לו סורגים עבים יותר.

מסגריית 'סורג' הוקמה בשנת 1980, עם עשרות שנות ותק וניסיון בתכנון ובייצור של מבחר עבודות מתכת מעוצבות, המתאימות לכל סוגי הבנייה והמבנים. מסגריית 'סורג' מייצרת ומשווקת שערים, מעקות, סורגים ומגוון עבודות מתכת ואלומיניום. אצלנו ניתן להזמין ולקבל סורגים בבת ים, סורגים באלעד וגם סורגים בגדרה. סורג מסוג ישר עשוי בדרך כלל מפסים ומתקינים אותו בצמוד לחלון. סורג מסוג זה נועד להגן גם מפני פריצה וגם מפני נפילה וניתן להזמין אותו בעוביים שונים. אנו במסגריית 'סורג' מקפידים לספק ללקוחותינו סורגים מגולוונים, בעלי תו תקן שעברו צביעה בתנור והם עמידים בפני חלודה. מאוד לא מומלץ לרכוש סורגים חלולים אשר עלולים להחליד וקל לפרוץ אותם.

סוגים נוספים של סורגים הם סורג עגול אשר מורחק מעט מהחלון ואפשר לשים עליו אדנית וסורג הזזה אשר נע על מסילה וניתן לפתוח אותו ולסגור. סורג הזזה הוא סורג מאוד נוח כשמדובר על כניסה ויציאה אל או ממרפסת או הבית. סורגי הזזה או הרמה וסורג שהוא דלת, מאוד נפוצים בבתי עסק, הם עשויים מפלדה מגולוונת לרוב ויעילים מאוד נגד פריצות. אנו במסגריית 'סורג' מעניקים שרות יעוץ של אנשי מקצוע מנוסים בעניין בחירת הסורגים הנכונים עבורכם ונותנים אחריות מלאה על עבודתנו. מסגריית 'סורג' נותנת שרות התקנת סורגים מכל הסוגים ובכל העוביים, התקנת סורגים בבת ים, סורגים באלעד וגם סורגים בגדרה. בנוסף להתקנת סורגים, אנו מטפלים בתיקון סורגים ישנים או כאלה שנפרצו. אנו ממליצים לכל לקוחותינו גם הפרטיים וגם העסקיים, להקפיד לבחור בחומר גלם איכותי עבור הסורגים שלכם וכן לדאוג לתחזוקה שוטפת על מנת שיחזיקו מעמד שנים רבות. מסגריית 'סורג' היא מסגריה עם ותק של ארבעים שנה, אשר מתמחה בייצור, שיווק ועיצוב של עבודות מתכת מסוגים שונים, בין היתר סורגים, שערים, מעקות ועוד.
 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב