סורגים מעוצבים

רוצים לישון בראש שקט? יש לנו סורגים מעוצבים בשבילכם!
למסגריית סורג ניסיון של למעלה מ – 25 שנה בתכנון ובייצור של עבודות מתכת מעוצבות. אנו דואגים להתאים את כל העבודות האלו לכל סוגי הבנייה והמבנים, כך שכל אחד יכול למצוא אצלנו מענה לצרכיו ולרצונותיו. הסורגים המעוצבים שאנו מציעים יכולים לתת לכם גם פתרון לצורך של לאבטח דירות שכורות, גם אם בעל הדירה אינו שש לבצע התקנת סורגים.

סורגים מעוצבים לחיים בטוחים ויפים
אנשים עשויים להיות מופתעים מכך שסורגים יכולים להיות גם פריט עיצובי. רובינו חושבים שיש להשתמש בסורגים רק כי אין ברירה ויש לאבטח את הבית מפני פריצות. אחרים משתמשים בסורגים כדי להגן על הילדים שלהם. ובכן, יתרונות אלה ברורים וחשובים לכולנו. אבל אפשר להסכים על דבר אחד: אם הסורגים היו יכולים גם להראות יפים, חיינו היו יכולים להראות טוב יותר! ובכן, תתכוננו לשדרג את חייכם, כי אנחנו מציעים סורגים מעוצבים ועדינים. על מנת לעצב אותם אנחנו בעצם מתקינים על הסורג עיצוב שהופך את הברזל הקר לנעים ובייתי.

הודות לעיצוב הסורגים הנעים, אנו יכולים ליהנות יותר מהנוף הנשקף מהחלון שלנו. בנוסף, ההשפעה על החיצוניות של הבית היא כמעט ובלתי מורגשת, ולכן הבית שלנו עדיין יישאר מזמין, ויפיפה.

סורגים מעוצבים בהתאמה אישית
את העיצוב הצוות של חברת סורג יכול להתאים בשיתוף פעולה עמכם. אנו מגיעים עד אליכם ובודקים את החדר שבו אתם מעוניינים לבצע את ההתקנה. לאחר מכן נציע לכם מבחר של כל כך הרבה סוגים וצבעים שתוכלו להיות בטוחים שתמצאו משהו שיקלע לטעמכם, ובכל זאת – אם יש לכם בקשה מיוחדת או רעיון מקורי, אנו נשמח לעצב עבורכם סורגים מעוצבים חדשים לפי דרישותיכם. כל מוצרי המתכת שלנו ניתנים לגלוון, ונטבלים באבץ חם למניעת חלודה לשנים רבות (לפי תו תקן ישראלי).

אז למה אתם מחכים?

צרו עמנו קשר עוד היום לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר אטרקטיבית!

 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב