סורגים מברזל

 
סורגים מברזל הם חזקים מאוד ויעילים נגד פריצות. אך מדובר לא רק על בטחון בני הבית אלא גם על בטיחות. סורגים מברזל ימנעו נפילה של ילדים ובנוסף, סורגים יכולים להיות פריט דקורטיבי וחלק מעיצוב הבית כולו. סורגים מברזל מתקינים על חלונות דירות בקומות קרקע, דירות בקומות גבוהות, בתים פרטיים, מרחבים ציבוריים, מוסדות ועסקים. למרבה הצער, במרבית המקרים, דירות בבניינים גבוהים נמסרות לדייריהם מבלי שהותקנו בהן סורגים. דירה בקומה גבוהה ללא סורגים מסכנת את הדרים בה, בייחוד אם יש בבית ילדים קטנים.

אך סורגים מברזל נועדו לא רק בשביל להגן על ילדים אלא גם על מבוגרים. סורגים בתל אביב קיימים במגוון דגמים, ממגוון חומרים, במגוון עיצובים, ויכולים להתאים לכל אחד. מסגריית 'סורג' הוקמה בשנת 1980, עם עשרות שנות ותק וניסיון בתכנון ובייצור של מבחר עבודות מתכת מעוצבות, המתאימות לכל סוגי הבנייה והמבנים. מסגריית 'סורג' מייצרת ומשווקת שערים, מעקות, סורגים מברזל בתל אביב ומגוון עבודות מתכת ואלומיניום. כאשר מדובר על סורגים מברזל בת"א, מסגריית 'סורג' מציעה סוגים שונים של סורגים אשר יותאמו באופן מושלם לצרכי לקוחותינו ומתאימים לכל סוג של בניה או חלון. 

סורגים בתל אביב הם בעלי תו תקן, לאחר תהליך של גילוון, צביעה והתקנה מקצועית יושרתו אתכם לאורך שנים רבות. סורגים מברזל בת"א מתאימים לאנשים בעלי בתים פרטיים, אנשים בעלי דירות בכל הקומות ועסקים בכל סדר גודל. אנחנו במסגריית 'סורג' מקפידים הקפדה יתרה על בחירת חומר גלם איכותי לכל סוג של סורגים מברזל בתל אביב, על כלל תהליכי היצור, על התקנה נאותה אשר מקנה בטחון לכל בית וכמובן על מתן שרות ויחס אישי ומסור לכל לקוח. נסיון רב השנים שלנו, הותק בתחום, אנשי מקצועי מנוסים, מקצועיים ומסורים הם אלה שמבדילים בינינו לבין מסגריות אחרות. כיום סורגים הם פריט חובה בכל בית, בין אם הוא בית קרקע או דירה בבניין. בגלל היותו כזה, אנו משקיעים את מירב מאמצנו בעיצוב הסורג. יחד איתכם, נבנה ונתקין סורגים שעונים על הצרכים שלכם ומותאמים לטעמכם האישי. מסגריית 'סורג' מתמחה בכל סוגי עבודות הברזל ואלומיניום כגון ייצור,כיפוף, ריתוך וצביעה ומשווקת בהצלחה כבר 40 שנה מגוון עבודות מסגרות.
 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב