סורגים למרפסת

סורגים למרפסת הם הכרח של ממש כאשר מדובר על בבטחונם של דיירי הבית. סורגים למרפסת שומרים על ילדים מפני נפילה, וגם על מבוגרים לא זהירים וכמובן מגנים על הבית בפני פורצים. ישנם סוגים רבים של סורגים למרפסת, לדוגמה סורגים ישרים שמותקנים בצמוד לחלון ולא מאפשרים להניח עליהם משהו או להציץ החוצה. אותם ניתן להזמין בעוביים שונים ובעיצובים שונים. ישנם סורגים עגולים או מתעגלים בחלק התחתון שלהם, אלה מאפשרים להניח עליהם עציצים או כל דבר שבא לכם וניתן להציץ מבעדם החוצה. סוג נוסף של סורג הנקרא סורג קופסה, הוא מותקן במרחק מה מהחלון.

סורג זה וגם סורג ישר ניתנים להתקנה עם אפשרות פתיחה או הזזה. ישנם גם סורגים שהם חצי, אשר אינם סוגרים את כל החלון. יש הבדל בין סורגים למרפסת שנועדו למנוע פריצה לבין סורגים שנועדו למנוע נפילה, ההבדל הוא בצורה שלהם ובחוזק. אם רוצים להתקין סורג על מנת למנוע פריצה, כדאי שלא תהיה לו אפשרות להפתח. סוג נוסף של סורגים הם סורגי הרמה אשר בדרך כלל מותקנים בבתי עסק, בנוסף לדלת כניסה ולעתים אף משמשים כדלת כניסה. מסגריית 'סורג' הוקמה בשנת 1980, עם עשרות שנות ותק וניסיון בתכנון ובייצור של מבחר עבודות מתכת מעוצבות, המתאימות לכל סוגי הבנייה והמבנים. מסגריית 'סורג' מייצרת ומשווקת שערים, מעקות, מגוון עבודות מתכת ואלומיניום, סורגים בחדרה, סורגים בלוד וגם סורגים בהרצליה. הסורגים שלנו עוברים תהליך של גילוון וצבע לפי תו תקן והם עמידים בפני תנאי מזג האויר.

אנו לא ממליצים להתקין סורגים חלולים למי שמעוניין למנוע פריצה כיוון שסורגים חלולים קל מאוד לנסר והם גם פחות עמידים. אנו מציעים ללקוחותינו שרות אמין ומקצועי, ליווי ויחס אישי, עבודות בגימור מושלם ואחריות על עבודתנו. אנו מייצרים סורגים בחדרה, סורגים בלוד, סורגים בהרצליה במגוון עיצובים מודרניים, מסוגים שונים ובעוביים שונים. אנו ממליצים ללקוחותינו לבחור בחומרי גלם איכותיים וחזקים על מנת שהמוצר יחזיק מעמד שנים רבות. מבין לקוחותינו הרבים ישנם אנשים פרטיים, לקוחות עסקיים ומוסדות שונים כגון גני ילידם ועוד. מסגריית 'סורג' היא מסגריה עם ותק של ארבעים שנה, אשר מתמחה בייצור, שיווק ועיצוב של עבודות מתכת מסוגים שונים.
 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב