סורגים לחלונות

סורגים לחלונות רוכשים אצל מומחים
כבר יותר מ-30 שנה מתמחה מסגריית סורג ביצור ובהתקנת סורגים לחלונות באיכות הטובה ביותר. הידע והניסיון שלנו בתחום מאפשר לנו לתת פתרון בטוח ויעיל לכל חלון, תוך שימוש במתכת מגלוונת באבץ חם לשמירה מפני חלודה ובלאי.

כדי לאפשר לכם גם ליהנות מהנוף הנשקף מעבר לווילון, אנו מציעים מבחר דגמים של סורגי חלון דקורטיביים, וכן סורג בטן בעל קימור להנחת אדניות פורחות. כי אין שום סיבה לא לשלב את הבטיחות וההגנה עם יופי.

סורג לחלון תוספת שיכולה להציל חיים
למרבה הצער, לא אחת קוראים על מקרים בהם ילדים רכים התכופפו מעבר למסגרת החלון או המרפסת,ונפלו מבעדם מגובה רב. כדי לאבטח את הפתחים המסוכנים הללו מפני נפילות, מומלץ להתקין סורגים לחלונות בדירות גבוהות. תוספת זו לדירה יכולה להציל חיים ולמנוע תאונות איומות בחדרי ילדים.

מסגריית הסורג מתמחה במציאת פתרונות דקורטיביים לבעיה זו, תוך שילוב פיתוחים וצורות גיאומטריות ל"שבירת" הדגם הישר והבנאלי – ליצירת תוצאה מוגמרת שהינה גם בטיחותית וגם נאה לעין.

חשיבותם של סורגים לחלונות
בבתי קרקע ובחללים השוכנים בקומות נמוכות, החלון הוא בבחינת פרצה נוחה לגישת גורמים עבריינים אל תוך פנים המבנה. סורגים לחלונות משמשים כגורם הרתעה, ומפחיתים באופן דרמטי את הסיכוי לפריצה לבית או לעסק.

סורגים לחלונות בתים שכורים
במידה ואינכם בעלי הנכס, אך מעוניינים בהעלאת רמת הביטחון וההגנה בבית, אנו נשמח להציע לכם פתרונות להתקנת סורגים לחלונות המיועדים לדירות ולבתים שכורים, בעלות נוחה. זהו הזמן לשדרג את הגנות הבית או העסק – התקשרו אלינו או צרו קשר דרך האתר ונשמח לייעץ לכם לגבי התקנת סורגים מקצועית.
 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב