סורגים לחלונות


אין ספק שמקומות מגורים רבים מאוד לא מוגנים מספיק. הבניה של היום מותירה את חללי המגורים פרוצים, ללא הגנה מספקת עבור ילידם ובפני פריצות. במילים אחרות, ברובם המכריע של פרוייקטי בניה מודרניים, לא דואגים להתקין סורגים לחלונות. אי אפשר להשלים עם ידיעה כי הילדים שלנו חשופים לסכנה שבנפילה מהחלון. כאשר מדובר על דירות בקומות נמוכות, בקומות קרקע, בתים פרטיים ואף עסקים, סורגים לחלונות הם לא מותרות, אלא הכרח ממשי על מנת למנוע גניבות ופריצות אפשריות.

לא נעים לחיות עם ידיעה כי הבית שלנו או העסק שלנו חשופים לפריצה. ולא כדאי להשאיר את ההחלטה ליד הגורל, עדיף לקחת את היוזמה בידיים, לא להמתין לסכנה הבאה או עד שמשהו לא נעים יקרה ולהתקין סורגים לחלונות. מסגריית 'סורג' מתמחה בהתקנת סורגים בראשל"צ, סורגים ברמלה, סורגים בת"א מכל הסוגים, מחומרים שונים ובעיצובים שונים. מסגריית 'סורג' הוקמה בשנת 1980, עם עשרות שנות ותק וניסיון בתכנון ובייצור של מבחר עבודות מתכת מעוצבות, המתאימות לכל סוגי הבנייה והמבנים. מסגריית 'סורג' מייצרת ומשווקת שערים, מעקות, סורגים ומגוון עבודות מתכת ואלומיניום. לא מומלץ לחיות בהעדר בטחון ולהרגיש שהסכנה אורבת בפינה, עדיף למגן את הבית או הדירה שלכם בהקדם האפשרי. שום דבר לא משתווה להרגשת הבטחון שלכם בתוך ביתם בידיעה שכל בני הבית מוגנים ובטוחים בו. אין ספק כי בית שיש בו סורגים לחלונות הוא בית בטוח יותר לילדים, כיוון שלילדים עדיין אין את המודעות לסכנות אפשריות.

הסורגים יעניקו את הבטחון ואת השקט הנפשי לו כולנו זקוקים. ניתן לומר באופן חד משמעי כי בתים או דירות שיש בהם סורגים נפרצים פחות. הגנבים יעדיפו להסתכן פחות, להשקיע פחות מאמץ ויעברו לבית שאין בו סורגים. כל מי שרוצה להשקיע בעצמו ובמשפחתו ולהתקין בביתו סורגים מוזמן לפנות אל מסגריית 'סורג'. אנו מספקים שרות התקנת סורגים בראשל"צ, סורגים ברמלה וגם התקנת סורגים בת"א. הסורגים שלנו מעוצבים בהתאם לטעמכם האישי, אנו אחראיים על עבודתנו באופן מוחלט, המתקינים שלנו הם אנשי מקצוע ממדרגה ראשונה ויש להם נסיון רב שנים בתחום. השרות שלנו אישי ומסור, היחס שתקבלו אצלנו הוא אדיב ומקצועי והמחירים שלנו תחרותיים. כשמדובר בהשקעה באיכות החיים שלכם, אין מקום להתפשרות.
 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב