סורגים לבתי עסק


במידה והתעכבתם בכדי לקרוא מאמר זה, אני מעריך שאתם בעלי עסק והחלטתם, או שאתם בתהליך מחשבתי על התקנת סורגים באותו בית עסק. אם כן, אתם בהחלט חושבים בצורה נכונה. מדד הפשע בארץ עולה מידי יום ביומו והמספרים לא משקרים. יותר ויותר פריצות וגניבות מתרחשות ממש מתחת לאף המשטרה ושום בית עסק אינו בטוח. הסורגים הם עוד שכבת אבטחה.  

משבר הקורונה שתקף את ישראל כמו את כל העולם יגרום ללא ספק לקפיצה של ממש ברמת הפשיעה ובעיקר ברמת הפשיעה הקטנה - פריצות לבתי עסק, חנויות ובתים במטרה למצוא כסף או אוכל או פריטים שניתן יהיה למוכרם בכדי להשיג כסף. אין ספק שבמידה ועדיין לא התקנתם סורגים על חלונות בית העסק שלכם זהו הזמן לעשות זאת והזמן בוער. 

היכן ניתן למצוא את אותם סורגים לבתי עסק? ובכן, סורגים אלו לא "נמצאים" אלא מיוצרים. ישנן חברות המתמחות בעבודת מסוג וזה ומאחוריהן עשרות שנות נסיון, מאות פרוייקטים להצגה ומאות לקוחות מרוצים. רק בכדי לציין אחת מהן ניתן לציין את חברת סורג המתמחה בתכנון, ייצור והתקנה של סורגים לבתי עסק. ולא משנה היכן ממוקם בית העסק שלכם. אם תחפשו סורגים מברזל בראשל"צ או סורגים מברזל ברמלה או באופן כללי סורגים מברזל בשרון, תוכלו למצוא את חברת סורג. התקשרו וקבעו פגישה. התקנת סורגים לבתי עסק זוהי פעולה שממש לא כדאי לדחות.

האמרה "הפירצה קוראת לגנב" היא נכונה תמיד. הגנבים מחפשים חולשות וחלון ללא סורגים זוהי חולשה. בעיקר אם החלון של בית העסק השכן כבר התקין סורגים מברזל בבית העסק שלו. אז אל תתעצלו ואל תתעכבו, בין אם אתם מחפשים סורגים מברזל בשרון או סורגים מברזל בראשל"צ או סורגים מברזל ברמלה, זוהי החלטה שאתם צריכים לקחת עכשיו. לא ניתן לדעת אם הלילה הא הלילה שבו יבחרו אותם גנבים את בית העסק שלכם. ואז יהיה מאוחר מידי. ההחלטה על התקנת סורגים בבתי עסק היא החלטה עם יחס עלות - תועלת מאד גבוה. כלומר, התועלת עצומה מול העלות. צרו היום קשר עם חברת סורג, קיבעו פגישה, בקשו מחיר וקחו היום את ההחלטה הנכונה והגנו על בית העסק שלכם מפני הפריצה הבאה.  

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב