סורגים לבית


סורגים לבית הפכו להיות חובה בכל בית שיש בו ילדים ו/או בתי ודירות קרקע שרוצים להימנע מפריצות. מסגריית 'סורג' מציעה ללקוחותיה סורגים בנתניה, סורגים בקדומים וגם סורגים בראשון לציון. מסגריית 'סורג' אשר הוקמה בשנת 1980, בעלת עשרות שנות ותק וניסיון בתכנון ובייצור של מבחר עבודות מתכת מעוצבות, המתאימות לכל סוגי הבנייה והמבנים. מסגריית 'סורג' מייצרת ומשווקת שערים, מעקות, סורגים ומגוון עבודות מתכת ואלומיניום. מסגריית 'סורג' היא מסגרייה מובילה בתחום הסורגים, בתחום עבודות מתכת ואלומיניום מעוצבות. הנסיון, השרות האדיב והמסור והמקצועיות ללא פשרות הם אלה שעושים את ההבדל. אנו מציעים סורגים לבית בשלל עיצובים, ממגוון חומרים בעיצובים עכשוויים וייחודיים. סורגים לבית מסופקים באיכות גבוהה ביותר, במגוון עיצובים, מגינים בפני פורצים ושומרים על ילדיכם.

מסגריית 'סורג' מומחית לכל סוגי עבודות מתכת ואלומיניום, עבודות ריתוך וכיפוף ומשווקת שערים חשמליים, גדרות, סורגים לבית, סורגים בנתניה, סורגים בקדומים וכן סורגים בראשון לציון. אנו מעניקים שרות באזורים רבים במרכז והדרום. היחס האישי שכל לקוח מקבל אצלנו, היעוץ המקצועי, העבודות בגימור לא פחות ממושלם, ההקפדה על עמידה בלוחות זמנים, כל אלה עושים את ההבדל בין מוצר באיכות גבוהה לבין בינוניות. סורגים הם שומרי הראש של ילדכם ומעניקים הגנה לכל בני הבית מפני פריצות. הסורגים הם אלה שמעניקים לנו את הבטחון הדרוש בשעות שאנו נמצאים בחיק המשפחה ומפרידים בינינו לבין העולם שבחוץ בזמן השהייה בתוך הבית. הפונקציות שמספקים לנו הסורגים הן בטיחות והגנה, כאשר בבתי הקרקע או בדירות בקומות הנמוכות ניתן בקלות לפרוץ אל תוך הבית, ולהבדיל, כשמדובר על קומות גבוהות, הסורגים מונעים נפילה אפשרית מתוך הבית החוצה, כך שיוצא שהסורגים מהווים מעגל אבטחה עיקרי של כל משפחה ומעניקים לה בטחון.

ישנם מספר פרמטרים אשר קובעים את רמת המיגון של הסורגים. אחד מהם הוא עגינת הסורג לקיר. פרמטר נוסף הוא עובי הסורג, ככל שהסורג עבה יותר, קשה יותר לפרוץ אותו. בנוסף לאלה, חשוב מאוד לתחזק את הסורגים על מנת לשמרם תקינים לאורך זמן. הסורגים של מסגריית 'סורג' הם בעלי תו תקן, מגולוונים, צבועים ועמידים בפני חלודה. כבר 40 שנה שאנו מספקים שרות מסור, אדיב ומקצועי לאין ספור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.
 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב