סורגים - בטחון בסיסי לבית

אי אפשר להתפשר על בטחון הבית. הבית שלנו הוא המקום שבו כל הרכוש הכי חשוב שלנו נמצא.
מיגון הבית והעסק הוא דבר שאין להקל בו ראש, בכל זאת מדובר במקום בו אנחנו רוצים להגיש הכי בטוחים שניתן, המקום בו מאוחסן רוב הרכוש הכי יקר עבורנו. מהסיבות הללו ובעיקר אם אנחנו מתגוררים בקומות נמוכות ישנה חשיבות גבוהה להתקנת סורגים איכותיים בחלונות השונים של הבית. כיום סורגים הם הרבה יותר מעבר מאשר רק לבטיחות וניתן להשיג סורגים מעוצבים ויפים במיוחד, אשר יוסיפו לכל בית ערך עיצובי נוסף. בבואכם לחפש סורגים, תגלו מהר מאוד את מגוון החידושים והעיצובים הקיימים בתחום ביניהם: סורגים מעוצבים, סורגים מתקפלים, סורגים שקופים , סורגים העשויים מחומרי גלם שונים ובשורה התחתונה סורגים שגם יגנו על הבית או העסק שלכם מפריצות או מגורמים לא רצויים וגם יתרמו לכל המראה העיצובי של החלונות.

סוגים שונים של סורגים
 השוק מציע סוגים רבים של סורגים, ביניהם ניתן למצוא סורגים מתקפלים, כשמם ניתן לקפל אותם מה שיאפשר התקנת סורגים אלו כחוצצים ביננו לבין החצר, הגינה או המרפסת שלנו. את הסורגים הללו ניתן לפתוח כשאנו נמצאים בבית ובכך בעצם להימנע מסיטואציה בה הם יסתירו לנו את הנוף מהחלון ולסגור אותם בחזרה ברגע שאנחנו יוצאים מהבית. סורגים ישרים הם סוג נוסף של סורגים, מדובר בסורגים המותקנים כהמשך לקיר החיצוני אליו הם מחוברים. סורגי בטן הם הסורגים שכולנו ודאי מכירים, מדובר בסורגים בצורת משולש עם חריגה קטנה מהקיר של הבית. כל סוגי הסורגים יכולים להיות עשויים מחומרים שונים ומעוצבים בצורה קצת אחרת ובצבעים אחרים, הכול כמובן בהתאם לדרישות הלקוח ובהתאם למיקום בו הוא רוצה להתקין את הסורגים. כאמור, לצד העיצוב וההתקנה, הסורגים אמורים להיות בראש ובראשונה פונקציונאליים ובעצם להגן על הבית או העסק מפני פריצות, לכן, חשוב לשים לב בעת בחירת הסורגים גם ובעיקר על הנושא הזה.

שמרו על בטחון דיירי הבית
 אנשים המתגוררים בקומות גבוהות יחסית יכולים לחשוב שהם בטוחים מפני פריצות ולכן הם יכולים לוותר על התקנת הסורגים בחלונות. בפועל החשיבה הזאת לא מדויקת, אומנם הסיכוי שהפורצים יכנסו לקומה חמישית דרך החלונות הוא כמעט לא סביר בטח שלא כמו בדירות קרקע או בקומות הראשונות, אבל קיים סיכון אחר, שהוא הנפילה למטה. גם ובעיקר אם יש בבית חדרי ילדים וגם אם לאו, חשוב שתשמרו על בטיחותכם ותמנעו ממצב בו אתם מסכנים מישהו שמחליט להביט דרך החלון בנפילה. התקנת סורגים תבטח את כל דיירי הבית מפני סיכונים רבים ורק בשביל להיות בראש שקט מעצם הידיעה שאתם שומרים על בטיחותם, חשוב להקפיד על אותה התקנת סורגים.

מה חשוב לבדוק בעת בחירת הסורגים?
 ישנם מספר פרמטרים מרכזיים אליהם חשוב לשים לב בעת בחירת סורגים לבית או לעסק, בין היתר: חוזק החומר מהם עשויים הסורגים (ברוב המקרים זה יהיה ברזל), בטיחות צורת ההתקנה של הסורגים, העיצוב שלהם וההשתלבות שלהם עם החלונות והבית, האחריות שנקבל על הסורגים, הדאגה שאלו יהיו סורגים איכותיים שלא נוטים להחליד אחרי תקופה קצרה וכמובן, גם ההתקנה האיכותית של הסורגים – כאן, חשוב להקפיד ולבחור מתקין מקצועי ומנוסה בתחום הסורגים שיעשה את העבודה בצורה הטובה והאיכותית ביותר הניתנת.

במידה ותבדקו את כל הפרמטרים הללו בעת בחירת הסורגים ובנוסף לאחר שעברתם על גלריית תמונות של סורגים, תכירו את הסוגים השונים של הסורגים המוצעים לכם ומתוכם תבחרו את הסוג המתאים לצרכים שלכם ביותר, תוכלו ליהנות מסורגים איכותיים ויציבים אשר יעניקו לכם תחושה של ביטחון וראש שקט בידיעה שלפחות בתחום הזה אתם מגנים בצורה הטובה ביותר על כל בני הבית שלכם.
 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב