מעקות

משפצים ומרעננים את מראה הבית? אחד השדרוגים החשובים למראה העיצובי של הבית וסביבתו הינו מעקות ברזל מעוצבים המשמשים כאלמנט בטיחותי ודקורטיבי. מעקות איכותיים משתלבים היטב עם גרם המדרגות בבית וכן מאפשרים תיחום שטח הבית, מיגון מתחמי החנייה ומשטחים ציבוריים דוגמת בריכת שחייה, הגנה על העולים ויורדים בגרם המדרגות ועוד. שימושיהם של מעקות כיום בשונה מהעבר אינו אך ורק לספק ביטחון בעת העלייה והירידה במדרגות, אלא מדובר על אמירה עיצובית ייחודית של ממש המוסיפה נופך נוסף לעיצוב הבית.

דוגמאות למעקות פנימיות:
מגוון שימושים וסגנונות עיצוביים
מעקות מודרניים עשויים ממגוון רחב של חומרי גלם איכותיים בהם ברזל, זכוכית וחומרים נוספים התורמים להעשרת המראה שלהם וכן להיבט הבטיחות והשקט הנפשי. מעקות ברזל מציעים מגוון רחב של אפשרויות עיצוב וסגנונות, כאשר אלמנט הבטיחות משתלב עם ההיבט הפונקציונלי והאסתטי. מעקות לבית מותאמים לקו העיצובי של החלל וכן מוסיפים לו שיק ויוקרה. לצד מעקות פנים מרהיבים ומרשימים, ניתן לעשות שימוש במעקות בבתים בהם ישנן מדרגות. הצבת מעקות דקורטיביים מעניקה למבקרים ולבני הבית תחושה של מרחב המעוצב בקפידה ובסטייל.

שילוב בין אסתטיקה, בטיחות ופונקציונליות
ההיבט העיצובי בתחום מעקות צובר תנופה רבה במהלך השנים האחרונות, אולם חשוב לזכור את הייעוד המקורי של המערות ובוא הפן הבטיחותי. מעקות ברזל בטיחותיים, עמידים ואיכותיים חשוב לרכוש מחברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום, שכן התקנת המעקות חייבת להתבצע בצורה נכונה וזאת לאחר בדיקה קפדנית אודות חוזקם ויציבותם וכן לאחר ווידוא כי הם עומדים בתקנים ובדרישות. קבלת סיוע מקצועי מבעלי מקצוע, תבטיח כי המעקה החדש שלכם תואם באופן מיטבי לצרכים האישיים שלכם. מסגריית סורג פועלת החל משנת 1980 בתחום תכנון וייצור מגוון עבודות מתכת בהתאמה לכל סוגי הבנייה והמבנים. אנו במסגריית סורג מציעים ללקוחותינו מגוון של מוצרים איכותיים העומדים בסטנדרטי האיכות והבטיחות המחמירים ביותר הכוללים שערים, מעקות, סורגים ועוד מגוון עבודות מתכת ואלומיניום.


מיגון של בתי מגורים ועסק הינם בעלי חשיבות רבה נוכח איומי הפשיעה הרבים בהם סכנת פריצות וגניבות. לצד התקנתן של מערכות אבטחה מתקדמות ומודרניות, דווקא הסורגים המוכרים והטובים מהווים מחסום יעיל אשר מרתיע פורצים מלנסות ולחדור לתוך מתחמים פרטיים. סורגים עמידים ואיכותיים אשר מותקנים באופן נכון ומקצועי, מספקים קו הגנה יעיל במיוחד, שכן על מנת להתגבר עליו יש צורך לשימוש בכלים שונים אשר מקשים על האפשרות לפריצה שקטה, מה שהופך את הסיכון בביצוע הפריצה לגבוה ולא כדאי.

היתרונות שבהתקנת סורגים
סורגים מהווים אלמנט אבטחתי ובטיחותי מהמעלה הראשונה. לצד ההגנה מפני פריצות, הרי שסורגים הינם אמצעי בטיחותי אשר משפחות רבות עם ילדים קטנים מתקינות וזאת במטרה לשמור על הילדים מפני סכנת נפילה מגובה. אחד ההיבטים שבגינו אנשים נרתעים מהתקנת הסורגים הוא המראה הוויזואלי שלהם. אם בעבר סורגים יצרו מראה לא אסתטי, הרי שכיום סורגים לחלונות מגיעים במגוון רחב של עיצובים מרשימים, צבעים וצורות. בכך מתקבל מענה מיגון ובטיחות המשלב אלמנטים דקורטיביים המשפרים את הנראות של בית המגורים או העסק.

עמידה בתקני האיכות והתקנה מקצועית
על מנת להבטיח כי הסורגים שאנו מתקינים יהוו אמצעי יעיל לאורך זמן רב, הרי שחשוב לבחור בסורגים איכותיים ועמידים אשר לא יאבדו מצבעם וצורתם ולא יצברו חלודה. לשם כך, מומלץ להיוועץ עם אנשי מקצוע מומחים בתחום אשר יסייעו בידכם לבחור נכונה את סוג הסורגים המתאים עבורכם. התקנת הסורגים חייבת להתבצע באופן מקצועי ונכון וחשוב שהם יעמדו בכל הדרישות ותקני האיכות הרלוונטיים בתחום. מסגריית סורג הוקמה בשנת 1980 ומספקת מאז ועד היום מגוון עבודות מתכת איכותיות ומעוצבות. אנו מציעים ללקוחותינו פתרונות לכל סוגי הבנייה והמבנים הכוללים: סורגים, שערים, מעקות ועוד וכל זאת בהתאמה אישית לצרכי הלקוח.
דוגמאות למעקות חצוניות:

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב