מהו מעקה פנים? מעקה פנים או מעקות פנים ברבים הם מעקות למדרגות הנמצאות בתוך בניין דירות או אפילו בתוך הבית שלכם. חדרי מדרגות ומדרגות בכלל נחשבים למפגע בטיחותי. לרבים מאיתנו קרה לא פעם ולא פעמיים שנפלנו או כמעט נפלנו זמן עלייה ואפילו יותר בזמן ירידה במדרגות. אנחנו בדרך כלל ממהרים לרדת וברגע של חוסר תשומת לב עלולים ליפול. הסכנה גוברת עבור אנשים בגיל מבוגר יותר וכמובן בגיל הזהב. לכן, רצוי מאד וכמעט נדרשת התקנת מעקה למדרגות פנים. כלומר, זאת לא בחירה אלא חובה. 

מעקות פנים אינם בהכרח צורך שמכער את בניין הדירות או ביתכם הפרטי. ההיפך הוא הנכון. אולי בעבר, מעקות פנים היו מעוצבים באופן גס או לא מעוצבים כלל ובאמת היו מעניקים לבניין ולחדרי המדרגות אופי מיושן ולא נעים. אך כיום, חברות המייצרות מעקות אלו, כמו חברת סורג למשל, יכולות להציע מעקות מעוצבים ואיכותיים מאד. בעצם, כמעט כל עיצוב שתרצו וכך להציע לכם מעקות מעוצבים לבית, מעקות פנים שיעניקו לבית שלכם, או לבתי המדרגות בבניין שלכם, אופי אחר לגמרי ממה שהיה להם עד עתה. אותם מעקות מעוצבים יוכלו לתת לבית שלכם משהו שיהיה שונה מהבטון והקירות שממנו הוא בנוי ולהעניק לו את השינוי אותו הוא צריך. 

כך תקבלו גם בטחון וגם אסטטיקה. אך חברות כמו סורג מציעות מגוון מוצרים ופתרונות שלם. גם אם אתם לא גרים במרכז הארץ, תוכלו למצוא אצל החברה מעקות וגדרות בצפון למשל. כך, מעבר למעקות מעוצבים לבית שלכם החברה תוכל להציע לכם שלל פתרונות אחרים מתוך מגוון רחב מאד של עבודות מתכת וברזל. 

אל תתפתו לפנות לכל מסגריה באזורכם במחשבה שתכנון, ייצור והתקנה של מעקות, סורגים, גדרות או כל מוצר אחר שבנוי כעבודת מתכת, היא עבודה קלה. לחברת סורג עשרות שנות נסיון ועבר של מאות פרוייקטים בכל אזורי הארץ. כן, גם פתרונות של מעקות וגדרות בצפון. החברה משתמש בחומרי הייצור הטובים ביותר ועם ההגנות הטובות ביותר וכמובן תעניק לכם את האחריות הנדרשת תוך כדי עמידה בזמנים ומתן מחירים נוחים מאד. אמרתם מעקות פנים, אמרתם חברת סורג. אל תתפשרו על יופי ביתכם ועל בטחון הגרים בו. 

מעקות פנים

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב