מעקות מרפסת

 
מי שרוצה להתקין בביתו או בדירתו מעקה למרפסת מברזל עושה את זה בדרך כלל על מנת למנוע נפילה, בעיקר של ילדים, אך לא רק. מעקות מרפסת יכולים להיות דקורטיביים, מעוצבים בסגנון וטעם אישי, בנוסף להיותם מגן לבני הבית. אם מדובר על מעקות מרפסת בקומת קרקע, הרי שכדאי מאוד שזה יהיה מעקה מתכת למרפסת מחומר חזק ושההתקנה תיעשה על ידי אנשי מקצוע אמינים ומקצועיים.

שני התאים האלה יבטיחו לכם בטחון ועמידות לאורך שנים רבות. מסגריית 'סורג' הוקמה בשנת 1980, עם עשרות שנות ותק וניסיון בתכנון ובייצור של מבחר עבודות מתכת מעוצבות, המתאימות לכל סוגי הבנייה והמבנים. מסגריית 'סורג' מייצרת ומשווקת מעקות מרפסת, מעקה למרפסת מברזל, מעקה מתכת למרפסת, שערים ומגוון עבודות מתכת ואלומיניום. מעקות מרפסת הם מעקות בטיחות שמותקנים גם בקומות גבוהות וגם בקומות קרקע, אשר באים במגוון דוגמאות ועיצובים, כך שמעבר לפונקציית בטיחות שהוא ממלא, יש לו תפקיד דקורטיבי כיוון שהוא חלק בלתי נפרד מהבית או הדירה. ייצור והתקנה של מעקה מרפסת כדאי להפקיד בידיים מקצועיות על מנת להנות ממנו בצורה מירבית הן מבחינת הבטיחות והן מבחינה ויזואלית. אנו מאמינים כי בטיחות קודמת לעיצוב ולכן משקיעים את מלוא המאמצים לייצר מעקה מרפסת מחומר גלם איכותי, תוך הקפדה על עמידה בתו תקן ומעסיקים אנשי מקצועי עם ותק ונסיון של שנים רבות.

כמובן שגם עניין העיצוב הוא דבר חשוב מאוד כיוון שכל אחד היה רוצה לראות במרפסת שלו מעקה מעוצב היטב ותואם את הסגנון של הבית. המעקות שאנו מייצרים ומתקינים עוברים גילוון ושתי שכבות של צבע והם מותקנים על ידי צוות מקצועי, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שקיבלתם את המעקה האיכותי ביותר ואת ההתקנה הבטוחה ביותר. כשמדובר במעקה שמותקן בגובה, לעתים אנו נעזרים במנוף. אנו במסגריית 'סורג' מעמידים לרשות לקוחותינו מבחר מרהיב של מעקות, מעניקים מגוון פתרונות תוך כדי יעוץ של אנשי מקצוע ונותנים אחריות מלאה על עבודתנו. המעקות שלנו עוברים מספר תהליכי עבודה אשר מביאים אותם לרמת גימור גבוהה ביותר. בבחירתכם מעקה למרפסת, ישנם מספר פרמטרים עליהם כדאי שתשימו לב, למשל החומר ממנו עשוי המעקה, הבטיחות שהיא הפרמטר הכי חשוב, העיצוב והחברה ממנה תבצעו את ההזמנה.
 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב