מעקות למדרגות

מסגריית סורג בתל אביב מתמחה בתכנון ובביצוע של עבודות מתכת מכל סוג ולכל סוגי הבנייה, עבור לקוחות בכל גוש דן והפריפריה. מלבד סורגים המסגרייה מייצרת ומתקינה מעקות למדרגות מכל סוג, תוך הקפדה על התאמת המוצרים לצורכי הלקוח ולדרישותיו.

מעקות למדרגות הינם שילוב בין היבטים פונקציונאליים ובין היבטים עיצוביים. שני הדגשים המובילים את מסגריית סורג הם ביצוע עבודה חזקה ועמידה, אשר עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר של הבטיחות, וכן התאמה מושלמת של המעקות לסביבת התקנתם ולקו העיצובי המנחה את החלל.

כפי שישנם סוגים שונים של גרמי מדרגות, כך ישנם גם סוגים שונים של מעקות למדרגות, ביניהם:
  • מעקות למדרגות פנים
  • מעקות למדרגות חוץ
  • מעקות למדרגות לולייניות
  • מעקות למדרגות עם מעלונים
  • ועוד

החשיבות של התאמת מעקות למדרגות
ישנם סוגים שונים של גרמי מדרגות וחומרים שונים מהם ניתן לייצר אותן. עם החומרים הנפוצים לייצור מדרגות:אבן, עץ, ברזל, אלומיניום, וכן חומרים פלסטיים שונים ואפילו זכוכית בעיבודים שונים. לא משנה ממה עשויותהמדרגות ומהו עיצובן, על המעקות להתאים להן בצורה מושלמת. כמו כן, על המעקות להתאים לדרי הבית או למבקרי האתר או המבנה.

למה כדאי מתקין מעקות מקצועי
בסופו של דבר, תפקידם העיקרי של מעקות למדרגות הוא לשמור על בטיחותם של אנשים הנעים במדרגות. לפיכך,חשוב שהמעקות יהיו מסוגלים לבצע את עבודתם. חשוב כי הם יהיו עמידים בעצמם, ושיותקנו על ידי בעלי מקצועמיומנים ואמינים, משום שגם המעקה העמיד ביותר, לא יחזיק מעמד אם לא יותקן כראוי. למעשה, הבעיה כאשרמעקות למדרגות אינם מותקנים היטב חמורה במיוחד. הסיבה לכך היא שכאשר אין מעקה כלל, אנשים יודעים להישמר מקצה המדרגות. לעומת זאת, אם יש מעקה, אנשים יכולים לקבל מצג שווא של בטיחות אשר למעשה אינה עומדת לרשותם, ולנהוג באופן אשר יוביל לאסון.

התקנת מעקות למדרגות מקצועית
רק אנשי מקצוע מיומנים ידעו להתאים מעקות למדרגות, תוך מתן מענה לשורה של שיקולים שאנשים אחרים לא בהכרח ייתנו אליהם את הדעת. כך, למשל, מעצבי פנים יכולים לעצב חלל עם מעקה בעיצוב מסוים, אשר יהיה מרהיב מבחינה עיצובית. עם זאת, לפעמים די במבט אחד של איש מקצוע על מנת לגלות פגמים יישומיים בהוצאת העיצוב אל הפועל, לרבות היבטים אשר יכולים לפגוע בבטיחות שאותם מעניקים המעקות.

דגשים לבטיחות בהתקנת מעקה
דוגמאות להיבטים של בטיחות בעיצוב ובהתקנה של מעקות למדרגות כוללים: שימוש בחומרים איכותיים,ולא בכאלה שלא יהיו מסוגלים לעמוד בפגעי מזג האוויר או הזמן; עיצוב נטול פינות חדות אשר עלולות לפצועעוברים ושבים או להיתפס בבגדיהם; עיצוב שמונע מאנשים את האפשרות להידחק או מחפצים ליפול על ראשיהם של אנשים וכן הלאה.
 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב