מעקות למדרגות בבית

 
מעקה מדרגות הוא מוצר מאוד נפוץ הן בסקטור הפרטי והן בסקטור העסקי. בהרבה מאוד בתים פרטיים יש מדרגות, כמו גם בחדרי מדרגות של בנייני מגורים, במבנים ציבוריים ומוסדיים, במרכזי קניות ועוד. המטרה הראשונית והעיקרית של מעקות למדרגות בבית היא שמירה על בטיחות מפני נפילה מגובה כאשר מדובר על ילדים או אנשים מבוגרים, איך מעקות למדרגות בבית מעניקים בטחון לכולם. לכל אחד יכול לקרות רגע של סחרחורת, היסח דעת, חוסר ריכוז או עייפות. בכל אחד מן המקרים האלה עבור כל אחד, מעקה מדרגות הוא מוצר חיוני ואף מציל חיים. על כן, מעקות למדרגות בבית פרטי וכן מעקות למדרגות בבית באופן כללי הם הכרח של ממש.

אך מעקות למדרגות בבית הוא מוצר שממלא פונקציה נוספת והיא הנוחות. מעקות למדרגות בבית פרטי נותנים תמיכה בעת עליה וירידה במדרגות, בין אם מדובר בעייפות, סחיבת קניות ועוד. בנוסף לפונקציית הנוחות אשר מעקה מדרגות ברזל יכול למלא, אל נשכח את האסתטיקה. מעקה הוא אביזר עיצובי אשר באופן טבעי משלים את הנראות הכללית של הבית. המעקה, בדיוק כמו פריט אחר בבית הוא דומיננטי ונותן את הטון. כך שלמעשה, מעקה אשר עוצב באופן נכון, בתאום מלא לסגנון הקיים של הבית יספק יתרון עיצובי. אנו במסגריית 'סורג' מציעים ללקוחותינו הפרטיים והעסקיים מבחר מרהיב של מעקות מכל הסוגים וממגוון חומרים.

מסגריית 'סורג' הוקמה בשנת 1980, עם עשרות שנות ותק וניסיון בתכנון ובייצור של מבחר עבודות מתכת מעוצבות, המתאימות לכל סוגי הבנייה והמבנים. מסגריית 'סורג' מייצרת ומשווקת שערים, מעקה מדרגות ברזל, סורגים ומגוון עבודות מתכת ואלומיניום. אם אתם מתלבטים באיזה מעקה לבחור, אצלנו תוכלו לקבל יעוץ וליווי לאורך כל הדרך. המעקות שלנו אשר מיוצרים מחומרי גלם איכותיים ועוברים עיבוד על פי תו תקן, מספקים בטיחות מירבית אשר אינה באה על חשבון המראה. מעקה הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב הפנים של הבית והוא משלב היטב בין מראה מעוצב על פי בחירתכם לבין בטיחות. אנו מייעצים ללקוחותינו לבחור בחוכמה את החומר ממנו ייוצר המעקה, את העיצוב המתאים שישתלב היטב עם הבית או הדירה, להקפיד על בטיחות מירבית וכמובן לבחור חברה שאתם יכולים לסמוך עליה.
 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב