מעקה מעוצב


ברשותכם דירה או בית, משרד או חנות? או אולי גן ילדים, בית ספר? אולי מועדון לגיל השלישי או בית אבות? בקיצור נכס שבו חיים ומתגוררים אנשים, אנשי הגיל השלישי או ילדים. במידה ויש לכם אז אתם בטח מתלבטים באיזו דרך ניתן לשפר את בטחון הנכס, בטחון האנשים המשתמשים בנכס ואולי בכלל, לשוות לו מראה יותר רציני, אסטטי ובטוח. 

במידה וכן, ואני מעריך שברובנו עולות המחשבות הללו והרצונות הללו, ישנה אופציה והיא כמובן התקנת סורגים. כן. סורגים ממתכת. וישנן חברות שאלו בדיוק ההתמחות שלהן. תכנון וייצור סורגים. חברת סורג לדוגמה מציעה את אותם מוצרים ללקוחותיה הפוטנציאלים כפי שעשתה לאורך כל שנות קיומה הרבות. דוגמאות יש רבות. אחת מהן היא מעקה מעוצב עבור מדרגות הנכס. גם בטחון וגם אסטטיקה. מעקות ברזל מעוצבים ובכלל מעקות וגדרות משולבות במבנה הבניין המקורי יתנו לנכס שלכם יתרון גדול מול נכסים אחרים וגם את הייחוד שלו. אין כמו מעקה מעוצב ויפה או בכלל מעקות ברזל לשפר את הניראות ואת הבטחון של המשתמשים בנכס. 

אנשים נופלים לעיתים. בני הגיל השלישי יותר. מי מאיתנו, הן מבוגר/ת אבל גם צעיר/ה ובריא/ה לא נעזר לעיתים במעקות המדרגות לצורך טיפוס או ירידה בהן ורק בשביל תחושת הבטחון. בהחלט כן. ואם מדברים באמת על הגיל השלישי, מדרגות ללא מעקה מעוצב או פשוט יותר ממש יכולות להיות מפגע בטיחותי. 

חברת סורג בכל שנות קיומה, פיתחה מגוון של פתרונות ודוגמאות של מעקות ברזל או יותר נכון לומר מעקות ברזל מעוצבים ע"מ שתוכלו לשלבם בנכסים שהוזכרו ולשנות מאד הן את אווירת הבטחון והן את ניראות המקום. גן ילדים ללא שילוב של מעקות וגדרות אני חושב שאפילו לא ייקבל אישור מהמוסדותה רלוונטים לפתיחתו. אותו הגורל יחכה לבית אבות, מועדון קשישים וכל נכס המכיל בתוכו אנשים וכולל מספר מדרגות ניכר עליהן האורחים נדרשים לעלות ולרדת. 

העניקו למשתמשי המקום את הבטחון הנדרש ע"י התקנה לדוגמה של סורג מעוצב ויפה ממתכת. מגיע להם ולכם. פנו עוד היום לחברות כמו חברת סורג וקבעו פגישה ראשונית במקום. אתם תראו ששד המחיר אינו נורא כל כל כך והערך המוסף יהיה מאד משמעותי וחשוב עבורכם. 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב