מעקה למדרגות פנים


אחד ממרכיבי התכנון של כל מבנה הנדסי הוא מרכיב הבטיחות. חשיבות מרכיב זה עולה כאשר המבנה אמור לשמש כבניין מגורים בו אמורים לגור אנשים מכל הגילים וכמובן כל בניין הכולל חדרי מדרגות. אגב, אותו בניין לא חייב להיות בניין קומות אלא גם ביתנו הפרטי לעיתים אנו מתייחסים לגרם המדרגות בזלזול ולא כפוטנציאל לתאונת נפילה. אך ככל שעולה גיל העולה באותם מדרגות, כך הסכנה למעידה ונפילה עולה דרמטית. כמובן שאותו דבר מיוחס לילדים מאד קטנים אך זהו סיפור אחר. 

בכדי לוודא שהמטפסים על אותם מדרגות פנים בטוחים ויש להם במה להאחז במצב של מעידה, מומלץ מאד להתקין מעקה למדרגות פנים. אותו מעקה בדרך כלל אינו נכלל במפרט הבטיחות של הבית או הבניין אם אנחנו לא מבקשים מהאדריכל להכלילו במפרט כך שעלינו לדאוג לכך לאחר קבלת המפתח. בין אם זהו בית פרטי ובין אם הוא בניין משותף. מעקה למדרגות פנים הוא מרכיב בטיחותי שיכול להיות מאד דקורטיבי ולהוסיף המון לבניין או לבית. מעקה למדרגות אינו חייב להיות משהו מכוער אלא בדיוק הפוך. ניתן לבחור מעקה למדרגות מברזל וגם ישנן מעקות אלומיניום למדרגות. איפה ניתן להשיג מעקות אלו? ובכן, נראה על פניו שכל מסגריה ממוצעת תוכל להציע לכן מעקה למדרגות פנים אך לא כך הדבר. עליכם לחפש חברה המתמחה בתחום. כי הרי לא מדובר רק על מעקות אלא על שלל עבודות מתכת הנדרשות בדרך כלל עבור בתים או בניינים.

חברה כזאת, אם לתת דוגמה אחת, היא חברת סורג. חברה זו היא חברה ותיקה שביצעה עשרות ומאות עבודות מתכת בעשרות בתים, בניינים, חנויות ומשרדים. התקשרו אליהם ותאמרו להם שאתם בודקים לגבי התקנה של מעקה למדרגות. קבעו פגישה ראשנית. מומחה מטעם החברה יגיע, יתרשם, יציג לכם את החברה, חברת סורג, על שלל עבודותיה ועומק נסיונה ויציע לכם מספר אופציות. ממעקה מדרגות מברזל ועד סוגים שונים של מעקות אלומניום למדרגות.  דעו לכם, מעקה למדרגות פנים יכול להוסיף המון לדקורציה הכללית של ביתכם או הבניין בו אתם גרים. לעיתים זה נראה כמו סרח עודף אבל כאשר תכירו את מגוון האופציות של חברת סורג, תשנו את דעתכם. בהצלחה. 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב