מעקה ברזל למרפסת

מעקה ברזל למרפסת נועד על מנת למנוע נפילה וגם לשם דקורציה. ישנו גם מעקה ברזל למדרגות שגם הוא נועד על מנת למנוע נפילה, לתמיכה בעת עליה וירידה במדרגות בחדרי מדרגות בבניינים. ויש מעקה ברזל למדרגות פנים שמותקן בדרך כלל בתוך בתים פרטיים וגם הוא נועד לתמוך ולמנוע נפילה. ישנו גם מעקה בטיחות אשר מותקן במקומות גבוהים למען הבטיחות. מעקה בטיחות משלבים במרפסות, בצמוד לחלונות, בפארקים ובכל מקום בו נדרשת זהירות מפני נפילה. מעבר לתפקידו הפונקציונלי, יש למעקה תפקיד דקורטיבי כיוון שבהרבה מקרים המעקה נמצא בחללים הפנימיים של הבית או במרפסות של בתים או דירות וכמובן שחשיבותו העליונה היא הבטיחות.

מומלץ מאוד לבחור מסגרייה מקצועית שמתמחה היטב בתחום מעקה ברזל למרפסת. מסגריית 'סורג' הוקמה בשנת 1980, עם עשרות שנות ותק וניסיון בתכנון ובייצור של מבחר עבודות מתכת מעוצבות, המתאימות לכל סוגי הבנייה והמבנים. מסגריית 'סורג' מייצרת ומשווקת שערים, מעקות, סורגים ומגוון עבודות מתכת ואלומיניום. במסגריית 'סורג' יודעים כי כל מעקה ברזל למרפסת חייב להיות חזק בטוח ויציב עוד לפני שמדברים על עיצובו. עך לא נזלזל גם בעיצוב כמובן, כל מי שבמרפסתו מותקן מעקה, מעדיף לראות פריט זה מעוצב היטב ונעים לעין. אנו במסגריית 'סורג' מספקים מעקה ברזל למרפסת, מעקה ברזל למדרגות, מעקה ברזל למדרגות פנים עשויים היטב, מגולוונים, אחרי שתי שכבות של צבע וכמובן מותקנים על ידי הצוות המקצועי שלנו בצורה הבטוחה ביותר. ישנם כמה סוגים של מעקות מברזל.

המעקה הבסיסי הוא מעקה ישר, אשר מותקן בקן ישר למרפסת. ישנו מעקה שנקרא מעקה בטן, שהוא מעקה אשר מתעגל בחלקו התחתון, דבר שמאפשר להניח עליו עציצים או כל דבר אחר שתרצו. המעקה העגול קצת יותר יקר ממעקה ישר. ויש מעקה שמותקן במרחק מה מהמרפסת ומאפשר הוספת שטח למרפסת עצמה. מעקה זה נקרא מעקה קופסה. כאשר מדובר בהתקנת מעקה בגובה, לעתים יהיה צורך בעזרה של מנוף. בכל המקרים יהיה צורך במדידות מדוייקות, הכנת תכנית עבודה מסודרת לפני שמתחילים בייצור המעקה, לאחר הכנתו של המעקה הוא יישלח לגילוון, לצביעה, ואז מתבצעת הובלה והתקנה בבית הלקוח. אנו במסגריית 'סורג' נותנים אחריות מלאה על עבודתנו ויחס אישי ואדיב לכל לקוח.
 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב