מיגון ועיצוב הבית משאירים בידי אנשי מקצוע

כשמשקיעים בעיצוב הבית, בכל היבט שהוא, הפרמטר המרכזי שחשוב לא להתפשר עליו מתייחס לאיכות העבודה ואיכות חומרי הגלם. מדובר בהשקעה שהינה משתלמת לטווח הארוך, כאשר על מנת להבטיח אותה חשוב לבחור בקפידה את בעל המקצוע העומד מאחורי, בין אם מדובר בפתרונות מיגון או בתכנון ועיצוב הבית.

כשמדובר בפתרונות מיגון, חשוב לבחור מסגריה וותיקה ובעלת מוניטין בשוק ולוודא כי אכן ניתן ייעוץ לגבי הפתרונות המתאימים ביותר לסגנון הבית ולצרכים האינדיווידואליים שלכם כדיירים בו. בין אם תבחרו בסורגים דקורטיביים, מעקות למרפסת, גדרות ושערים, שערים חשמליים, מדרגות וכיוצא בזה, הרי שחשוב להתאים את הסגנון ואת המבנה בהתאם לנדרש בבית וכמובן ללא התפשרות על האיכות. כשמדובר בתכנון ועיצוב כללי של הבית, כדאי להיוועץ עם אדריכל או מעצב מנוסים בתחום על מנת שילוו את הפרויקט וידאגו לתכנון ועיצוב נכון ומקצועי של הבית. להלן מספר דגשים מכוונים לבחירת איש המקצוע המתאים ביותר כך שהמגרש הביתי יהיה מתוכנן היטב ובטיחותי כנדרש:

פתרונות מיגון לבית
כשבוחרים את פתרונות המיגון לבית חשוב לבחור בקפידה את המסגרייה שתעמוד מאחורי המוצרים. כדאי להעדיף מסגרייה בעלת ניסיון בתכנון וייצור עבודות מתכת מעוצבות בהתאם לדרישה, וכזו שעושה שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר. במידה ויש לכם המלצות מלקוחות מרוצים, הרי שהדבר יחסוך לכם ביצוע סקר שוק מקיף וימקסם את הסיכויים לאיתור מסגרייה מקצועית. מכיוון שמדובר בפתרונות מיגון הנדרשים להשתלב בעיצוב חדש או קיים בבית, כדאי שאותה חברה תוכל להציע, בנוסף לדגמים והעיצובים הקיימים, גם דגמים שיעוצבו לפי דרישה בדיוק בהתאם לטעם האישי ולסגנון העיצובי של הבית כולו. מבחינת איכות העבודה, חשוב לוודא כי הדבר מתבצע בהתאם לתווי התקן בתחום מאחר ועל נושא המיגון אין התפשרויות ואין קיצורי דרך.

כמו כן, לוודא כי המסגרייה מציעה עבודות מדויקות הכוללות גימור איכותי כפי הנדרש, מבלי פשרות. במידה והינכם מעצבים את הבית בסיוע של אדריכל/ מעצב, כדאי להתייעץ איתו לגבי סגנון ואופי הסורגים, המעקות, המדרגות וכל הנדרש, הן לפנים הבית והן מחוצה לו.

עיצוב ותכנון מקצועי של הבית
במידה ואתם מתכננים לתכנן ולעצב את הבית הקיים, או שבשעה טובה קניתם בית, כדאי לשכור את שירותי משרד מתמחה באדריכלות ועיצוב פנים של בתים פרטיים לצורך מלאכת התכנון המקצועית. תכנון מקצועי מהסוג, הלוקח בחשבון את הצרכים הייחודיים שלכם וההרגלים בבית, יוכל לתרום לתוצאה מספקת ומשביעת רצון ולחיסכון של לא מעט הוצאות לאורך זמן. איש המקצוע יוכל לכוון אתכם גם לגבי בחירת חומרי הגלם, תכנון פינות אוכל ובעלי מקצוע מומלצים שעבד מולם ולפקח על הפרויקט באופן מקצועי. במקרה ויהיה צורך בשינויים בחלל הבית המחייבים היתרי בנייה מיוחדים, אדריכל יידרש לצורך העניין מאחר ולו הסמכות לייצג אתכם מול הרשויות.

בעת בחירת איש המקצוע המתאים ביותר, כדאי לוודא את הניסיון המקצועי הקודם ולבקש להתרשם מפרויקטים פרי עבודתו באתר הבית באינטרנט ובמידת האפשר גם באופן אישי. כמובן שגם במקרה זה כדאי להתמקד באנשי מקצוע שקיבלתם המלצות לגביהם מלקוחות קודמים אך בכל מקרה להסתמך אך ורק על פגישה רשמית שתקיימו פנים אל פנים. בפגישה זו תוכלו לוודא כי איש המקצוע אכן ניחן בסבלנות ואמינות ושהינכם מרגישים נוח מולו. כימיה ויכולת פתיחות הינן מכריעות בבחירה חשובה זו, שתחייב אתכם לשיתוף פעולה הדוק לאורך כל תקופת הפרויקט. בכל מקרה, חשוב להגדיר ולפרט מראש את הצרכים וההרגלים שלכם בכל חדר בבית על מנת שהתכנית האדריכלית אכן תהיה תיקח בחשבון את אלו והתוצאה תהיה פונקציונאלית ונוחה.

בהצלחה!

 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב