למה כדאי להתקין סורגים בחלונות הבית?

יש פתגם ידוע שטוען שהבית שלנו הוא המבצר שלנו, בניגוד למבצרים של ימי הביניים הבתים שיש לנו בתקופה המודרנית הרבה פחות בטוחים ומוגנים מהעבר. הבתים המודרניים הם יותר פרוצים בפני מפגעים שונים כמו למשל גנבים ופורצים ולא תמיד אנחנו מרגישים בהם הכי בטוח בעולם. בדיוק בגלל חוסר הבטיחות הרב והסכנות הרבות שהבתים שלנו חשופים אליהם כדאי לנו למגן אותם ולהפוך אותם ליותר בטוחים. למה כדאי להתקין סורגים בחלונות הבית? כי כך הבית שלנו יהיה יותר בטוח לנו ולילדים שלנו.

סורגים מעוצבים לא רק בקומות גבוהות?

בגלל הבטיחות....

בית עם סורגים הוא בית בטוח יותר לילדים קטנים. ילדים קטנים הם לא בעלי מודעות לסכנות, הם לא מודעים למשל לסכנה שהם עלולים למעוד וליפול חס וחלילה מהחלון, לכן הם משתוללים ליד החלון ולא נזהרים. בית שיש בו סורגים על החלונות הוא בית שכמעט ואין סיכוי שהילדים המתגוררים בו יפלו מהחלון, שכן הסורגים על החלון מונעים מהילדים שלנו להוציא את הראש מהחלון או למעוד וליפול דרכו החוצה. סורגים מעוצבים אלו יעניקו לנו שקט נפשי וביטחון שבבית שלנו ייכנסו ויצאו רק דרך הדלתות ולא דרך החלונות.

נגד גניבות...

בית שיש בו סורגים הוא בית שבאופן מוכח פורצים אליו פחות גנבים.
מכת הפריצות שיש במדינה שלנו הפכה כבר מזמן לעניין שבשגרה, ואם אנחנו לא רוצים שיפרצו לבית שלנו כדאי לנו להתקין בו סורגים על החלונות.
הסורגים ירתיעו את הגנבים מלפרוץ לבית שלנו כי הם ידרשו מהם יותר מאמץ והם יחשפו אותם יותר לסכנה שהם יתפסו.
באופן עובדתי גם קשה יותר לפרוץ לבית שיש בו סורגים כי הם מונעים את האפשרות לחדור לבית דרך החלונות שבו, על ידי התקנת סורגים מעוצבים בבית שלנו נקטין את הסיכוי שיפרצו אלינו הביתה ויערערו את תחושת הביטחון והפרטיות שלנו.

סורגים מעוצבים הדרך שלנו להשקיע בבית שלנו....

התקנה של סורגים בחלונות הבית שלנו היא השקעה באיכות החיים שלנו בבית. כאשר יהיה לנו בבית סורגים נרגיש בו מוגנים יותר מפני הסכנות מבחוץ (פורצים) ומפני הסכנות שבפנים (נפילה דרך החלון).הסורגים יעניקו לנו תחושה של מסגרת ושל ביטחון, תחושה שהבית שלנו הוא אכן המבצר שהוא אמור להיות, מבצר ששייך רק לנו ואנחנו מחליטים מי ייכנס וייצא ממנו.

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב