להיות עם, להרגיש בלי – סורגים לחלון

חלונות גדולים מאפשרים לנו ליהנות מאוויר צח הזורם דרכם ומהנוף הנשקף מהם. אך עם זאת, חלונות פתוחים לרווחה הם גם פרצה קוראת לגנב. בנוסף הם עלולים לסכן את שלומם של הילדים, הסקרנים מטבעם, ולהוביל לנפילות טראגיות.

להיות עם, להרגיש בלי – סורגים לחלון
חלונות גדולים מאפשרים לנו ליהנות מאוויר צח הזורם דרכם ומהנוף הנשקף מהם. אך עם זאת, חלונות פתוחים לרווחה הם גם פרצה קוראת לגנב. בנוסף הם עלולים לסכן את שלומם של הילדים, הסקרנים מטבעם, ולהוביל לנפילות טראגיות.

הפיתרון – סורגים לחלון. סורגים לחלון מאפשרים לנו "להיות עם ולהרגיש בלי", כלומר ליהנות מזרימת אוויר חופשית, מאור השמש (תאורה טבעית ויפה במיוחד) ואפילו להכניס מעט טבע הביתה של (שהרי גם במרחבים אורבאניים אל מול חלונות רבים צומחים עצים או שוכנות גינות מלבבות), כל זאת מבלי לוותר על ביטחון ובטיחות מלאים.

החומרים המשמשים לייצור סורגים
החומרים העיקריים המשמשים לייצור סורגים הם אלומיניום וברזל.

האלומיניום קל יותר, ולרוב גם זול יותר, ובניגוד למראה העדין שלו מדובר בחומר חזק למדי. עבור סורגים לחלון שמטרתם אך ורק הגנה מפני נפילות ילדים האלומיניום בהחלט מספק מענה הולם, אולם כשמחפשים הגנה מוצקה ואיתנה בפני כל סוגי הסכנות, הברזל הוא האופציה העדיפה, וגם יותר מרתיעה.

חשוב מאוד לשים לב כי מדובר בברזל מגולוון, כלומר כזה המוגן בפני חלודה. בנוסף כדאי להעדיף סורגים עבים יחסית (14 מ"מ ומעלה) וכן כאלה מלאים ולא חלולים. גם לאיכות ההתקנה חשיבות רבה, שכן סורג שאינו מעוגן היטב לקיר לא ימלא את תפקידו כהלכה וניתן יהיה לפרקו בנקל.

חשיבות הבטיחות
בנוסף לאיכות הסורגים ואיכות ההתקנה, חשוב מאוד להקפיד גם על נושא הבטיחות: כך, למשל, יש לוודא כי הסורגים אינם מכילים פינות חדות שעלולות לפצוע ילדים (ובעצם גם מבוגרים), ואפילו באורח קשה יחסית.

גם המרווחים שבין הסורגים הם פקטור שיש לתת עליו את הדעת, שכן כשהרווחים גדולים מדי ראשו של ילד עלול להיקלע בין הסורגים. כשמדובר בסורגים לחדרי ילדים מומלץ גם להימנע מסורגים בעלי "בטן" המפתים את הילדים לנסות להתישב עליה, וחס וחלילה- להחליק.

סורגים לחלון שהם גם יצירת אמנות
כדי להעצים את תחושת ה"להיות עם, להרגיש בלי" ולהפוך את המרחב שבו נמצא החלון לעוד יותר נעים ויפה, מומלץ לבחור בסורגים מיוחדים, כלומר, לא אלה הסטנדרטיים אלא סורגים מעוצבים ביד אמן.

נפח מיומן בעל נפש של אמן יכול להפוך כל סורג ליצירת אמנות של ממש: סלסולים, עיטורים, צורות של בעלי חיים או פרחים, מבנים גיאומטריים שונים, משחקים של צפיפות וריווח – כל אלה מפיחים חיים בסורגים והופכים את החלון לאטרקציה שובת לב ומרהיבת עין.
 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב