לא להשאיר את בטחון הבית לסוף

בניתם בית חדש ומרהיב, השקעתם בריצוף בדלתות, במטבח, בשערים, כלים סניטריים ובמה לא? אתם מרוצים מהתוצאה שיצאה לכם ובצדק. מיטב כספכם הושקע והגשמתם לעצמכם חלום. לא שכחתם משהו? תחשבו טוב לפני שאתם אומרים שנגמר הכסף.

לא להשאיר את בטחון הבית לסוף
בניתם בית חדש ומרהיב, השקעתם בריצוף בדלתות, במטבח, בשערים, כלים סניטריים ובמה לא? אתם מרוצים מהתוצאה שיצאה לכם ובצדק. מיטב כספכם הושקע והגשמתם לעצמכם חלום. לא שכחתם משהו? תחשבו טוב לפני שאתם אומרים שנגמר הכסף.

מה עם להגן על כל זה? לצערנו בישראל נפרץ בית בכל 25 דקות (על פי נתוני משטרה) הסיכוי שלכם להיות בין קורבנות הפריצה הולך וגדל. בתים רבים אשר אינם מפיקים מסקנות נפרצים פעם אחר פעם. לרכוש יש תחליף וביטוח לתחושת הבטחון – אין.

עם זאת נמצא שיש מה לעשות. ניתן להגן על ביתכם כיום באמצעות מספר מרכיבים שנמצאו יעילים ביותר. במקרים מסוימים ניתן אפילו לומר שבתים אשר משלבים בין ההגנות השונות פשוט לא נפרצים.

אז מה אפשר לעשות?
  1. התקינו סורגים – סורגים הם ללא ספק מערכת ההגנה הויזואלית המאיימת ביותר על פורץ. על מנת לפרוץ לבית מסורג יש להצטייד בכלים וכן לקחת בחשבון שסביר שייגרם רעש כתוצאה מפעולת הניסור או העקירה מהקיר של דלתות בטחון. יתר על כן, סורגים קרוב לוודאי ימנעו מהפורץ לשאוף לחדור מבעד לחלונות ויפנו אותו לדלת הבית. כמו כן, הסיכוי לפריצה בשעת לילה קטן כאשר הבית מסורג.
  2. מערכת אזעקה – מערכת אזעקה תבהיל את הגנב ותקצוב את זמנו בבית. הוא יודע שעד להגעת מוקד השמירה יש לו בערך 5 דקות להסתובב בבית ולאסוף רכוש. גנב שנתקל במערכת אזעקה אשר כוללת גם אמצעי צילום יילחץ עוד יותר וישאף לצאת מהבית כמה שיותר מהר. במידה והמערכת שרוכה גם בלילה יש להניח שהפעלתה תניס אותו מייד.
  3. כלב – נסדק והוכח שכלב בבית הינו אמצעי הגנה יוצא גופן באיכותו כלב לא יאפשר לגנב לחדור ויעורר מהומה עוד בטרם יסיים לפתוח את החלון או הדלת. חוש הריח והשמיעה של הכלבים יעורר אותם ובמקרים רבים יניס את הגנבים עוד בטרם יתקרבו.

על כל מערכת בפני עצמה ניתן להתגבר כמו במקרה של בנייה טרומית מבטון יצוק. עם זאת עדיף מערכת אחת על כלום . שילוב בין שלושת המערכות יהווה חומת הגנה בצורה בפני גנבים כל מערכת מחפה על חסרונותיה של האחרת. זכרו שלמעט סורגים שלהם עלות חד פעמית – מערכת אזעקה דורשת אחזקה וחיבור למוקד שלהם עלויות שוטפות. כלב – תגדלו רק אם באפשרותכם להעניק לו טיפול ראוי ושי לקחת זאת בחשבון. ישנן עלויות אחזקה.

בשורה התחתונה יש מה לעשות על מנת למנוע פריצות.
 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב