חיפוי אבן בשילוב סורגים – הגנה ויופי

טרנד פופולארי ביותר בעיצוב הבית בשנים האחרונות הינו חיפוי קירות אבן. יותר ויותר אנשים מעדיפים את חיפוי האבן בעיצובי הפנים והחוץ של הבית, וכיום החיפוי מחליף את הטפט או הצביעה הדקורטיבית שכן החומר עמיד ליותר זמן מבודד חום קור ורעשים ומקנה אווירה של יוקרה, בין אם העיצוב הוא כפרי וחמים ובין אם הוא מודרני וחדשני.

מגמת החיפוי הינה בהתקדמות מטאורית,בפנים הבית ומחוץ לו. חיפויי הקיר החיצוניים נעשים מכורח הנסיבות בבתי קרקע. אם תבקרו במושבים, או אפילו בשכונות יוקרה בערים תראו יותר ויותר עיצובים של חיפויי קיר שונים ומגוונים כמו למשל בריקים מפירוק ופסיפסים צבעוניים. אין ספק שעיצובים יוקרתיים אלה, מנקרים עיניים, ולא רק של עוברי אורח.. אלא גם של פורצים

שומרים על העיצוב בלי להתפשר
נשאלת השאלה כיצד משמרים את היופי הדקורטיבי של חיפויי קיר יוקרתיים, ביחד עם הצורך המתבקש להגנה על הבית. האם מן ההכרח שסורגים להגנת הבית יפגעו בתוצר המוגמר של העיצוב הייחודי? התשובה היא חד משמעית-לא!

כאשר מלאכת עיצוב הבית הושלמה, ואנו יודעים את אופיו על בוריו, ניתן להתאים את הסורגים לבטיחות הבית. זאת מבלי לפגוע באיכות העיצוב ומאידך מבלי להתפשר על איכות הסורגים. יש צורך לפנות לחברה מהימנה המציעה סורגים באיכות וגימור מקסימאליים.

משנבחר איש המקצוע , יש צורך לבחור את הסורגים שיעצימו את האפקט האסתטי-ויזואלי של הבית שלנו. יש לזכור שניתן להתאים את הסורגים בהרמוניה מושלמת לעיצוב הבית, לארכיטקטורה, לצבעים המשולבים בו, ואין זה מן הנמנע שדווקא הסורגים יעניקו לבית את הערך המוסף, את הטוויסט האסתטי בעיצוב שלנו, שכן כל האלמנטים הקשורים לפרזול, הינם הנגיעה הסופית של עיצוב הבית והחצר.

אז כיצד מתקיימים הגנה ויופי בכפיפה אחת? בקלות. ראשית ולפני הכול יש לבחור את הסורגים הפונקציונאליים ביותר להגנה על הבית שלנו, שנית יש למצוא את האיזון הנכון בין הפונקציונאליות לאסתטיקה, גם מבחינת ההגנה על חלודה למשל. ניתן לבדוק סורגים קבועים או נפתחים, סורגי אל-חלד, צבועים ע"פ סגנון הבית מעוטרים ומעוצבים.

שילוב של עיצוב וביטחון
סורגים מעוצבים בדרך כלל נעשים בתוספות פרזולים או מוטות מפותלים על פי אופי עיצוב הבית. לכן בהתאמת סורגים ניתן לזמין סורגים בהתאמה אישית, להיפגש עם איש מקצוע שיוכל להבין אתכם כמעצבים ולהציע לכם את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם. סוגי הסורגים המעוצבים הם אינסופיים. בחלקם ניתן אף להכניס אדניות פרחים או אלמנטים דקורטיביים אחרים להשלמת המראה הרצוי, מבלי לפגוע במטרתם הראשונית- מניעת פריצות ובטיחות דיירי הבית.

עיצובים דקורטיביים המתאימים לחיפוי קיר צהבהב, יכולים להתאים לסורגים בצבע נחושת עם עיטורי פרזול כמו פירות למטבח או ברווזים לחדרי ילדים או לאמבטיה.

לעיצוב חיפוי קיר כפרי ואינטימי ניתן להזמין סורגי בטן שיוכלו לשלב צמחייה או אדניות פרחים.

להשלמת עיצוב חיפוי קיר מודרני בעל אופי המקנה תחושת מרחב ניתן להזמין סורגים ישרים, הממשיכים את קו הקיר החיצוני ומורכבים במקביל לחלון הבית. ניתן לצבוע אותן בלבן, שחור או בצבע מטאלי שישבור את העיצוב הקר.

לחיפוי קיר מרפסת אותנטי בצבעי חמרה ניתן להשלים עם סורגי נחושת מעוצבים בסמלים כמו "חמסה" או דג ולשלב בו אבנים צבעוניות.

לסיכום, מגוון האפשרויות הוא אינסופי, לא צריך להתפשר על היופי, רק על הבטיחות, אז לכו לישון את שנת היופי שלכם בשקט, תרתי משמע.
 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב