חידוש ושימור של ריהוט הגן

חלק מהצרכנים מעדיפים רכישה של ריהוט גינה איכותי מעץ על פני ריהוט זול מפלסטיק. עבורם זו רכישה והשקעה שיש להגן עליה. רהיטים איכותיים ושמורים כהלכה ניתן לשפץ בחיסכון כספי ניכר במקום לקנות ריהוט חדש. לעומת זאת, רהיטים זולים שהתבלו ניתן להוסיף לערימת הפסולת ההולכת וגדלה בעולם. בכל מקרה, הדרך הטובה ביותר לשמור על ריהוט הגינה היא תחזוקה שוטפת.

רענון ריהוט גן
ריהוט מעץ – מרבית רהיטי הגן שבנויים מעץ ייראו כחדשים לאחר קרצוף ושטיפה בתחילת העונה ובסיומה. חלקים רבים ברהיטי העץ יישמרו כראוי עם ליטוש קל אחת לשנה ומריחה של צבע ציפוי (כגון לכה ייעודית) לשם הגנת העץ ומניעת ייבוש העץ והיווצרות סדקים. התחזוקה משתנה בהתאם לסוג העץ.

חברת פלוד לדוגמה מציעה מגוון של חומרים לעץ שיגנו וישמרו על הרהיטים, על הדקים ועל הפרגולות בגינה שעשויים מעץ. למשל, שמן לדק שחודר לתוך העץ, צבע (אטום וחצי אטום) שמתאים במיוחד לעץ, או גימור שקוף שמגן על העץ מפני השמש. בנוסף, לשם שיפוץ רהיט גינה ישן מעץ או דק ופרגולה תוכלו להשתמש במוצרי פלוד שמיועדים לניקוי ולהבהרת העץ, להסרת גימורים ולניקוי העץ. ניתן להשתמש גם בתוסף מרכך צבעים על בסיס של מים ואמולסיה.

ריהוט ממתכת – חידוש ריהוט גן מעוצב ממתכת מצריך שימוש בצבע יסוד עמיד בפני חלודה וצביעה מחדש. אם החלודה חדרה לתוך המתכת יש להסירה ולצבוע מחדש. אפשר למצוא בשוק חומרים מעכבי חלודה שהם על בסיס של שמן. חומרים אלה מאפשרים לאטום את כתמי החלודה ברהיט.

ריהוט מאלומיניום – רהיטים אלה אמנם עמידים בפני חלודה אבל איכות הציפוי של הרהיט מושפעת לרעה ממזג האוויר. לכן, מומלץ לנקותם בתדירות גבוהה עם מים וסבון ולמרוח עליהם שעווה. לידיעתכם, תוכלו למצוא בשוק צבעים שמתאימים לאלומיניום.

הנחיות כלליות לשמירה על איכות רהיטי הגן
  • לנקות אבק לפני שטיפה בתמיסה של חומרי ניקוי עדינים ובמים. יש לשטוף ולייבש היטב.
  • לנגב מיד משקה או מזון שנשפך.
  • לנגב רהיטי גן לאחר שיורד גשם.
  • להסיר מיידית לשלשת ציפורים מהעץ.
  • להסיר שאריות של קרמים גוף ושמני שיזוף מכיסאות הגינה. חומרים אלה יכולים להכתים ולהאיץ את פירוק החומרים הטבעיים, לכן מומלץ לרפד את כסאות העץ במגבת.
  • לאחסן ריהוט גינה שאינו עמיד בפני חשיפה מתמדת בשמש, כגון במבוק
  • לחזק את כל הברגים ולשמן אותם
  • להחליף חלקים שבורים ולשמן גלגלים וצירים בשמן סיכה

 

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב