גגונים

גגונים לכניסה הינם פתרון הצללה יעיל בעונת הקיץ ופתרון מיגון מפני גשמים בעונת החורף. גגונים מאלומיניום מבטיחים כי אזור הכניסה לבית או לעסק יהיה מוצל ומוגן ויאפשר לבאים וליוצאים ליהנות מתנאים נוחים ואופטימליים אשר יוצרים נוחות ושביעות רצון מהיחס וההשקעה המיועדים לרווחתם.

דוגמאות:
עמידות ונוחות
גגונים הינם אלמנט פרקטי מהמעלה הראשונה המשלב מראה אסתטי ומעוצב המקרין ומשליך על תחושת המבקרים את הבית או בית העסק ויוצר רושם ראשוני חיובי. את גגון הכניסה ניתן להתאים במידות המדויקות לרוחב הכניסה וכן לעצבו בצבע המשתלב עם הקירות התומכים בדלת הכניסה. גגונים איכותיים ומקצועיים הינם עמידים מפני כל תנאי מזג האוויר וכן הם מספקים בידוד תרמי יעיל להגנה מפני חדירת קרני השמש. נוסף על כך, גגונים מאפשרים ליצור פינות נעימות לשהייה בימי החורף והקיץ לשתיית כוס הקפה בבוקר ובנחת מבלי חשש להירטב מהגשם או להיחשף לרוחות.

שימושים ויתרונות
הגגון משמש להגנה על כניסת הבית וכן הוא מתאים למרפסות שמש. המרפסת מהווה את המקום בו אנו מוצאים שקט ושלווה ורגעים של נחת והנאה. גגון למרפסת מאפשר לנו לארח באוויר הפתוח והצלול חברים ובני משפחה, כאשר גגונים מאלומיניום או מפוליקרבונט יספקו לנו אפשרות לשהייה ממושכת ונעימה המשלבת הנאה מהאוויר הפתוח עם הגנה מפני תנאי מזג האוויר השונים. גגוני הכניסה כוללים עמודים תומכים בטיחותיים ועמידים וכן גגונים תלויים הנשענים על גבי קיר התמיכה. הגגונים מגיעים במגוון עיצובים ומשלבים טכנולוגיה מתקדמת ושימוש בחומרי גלם איכותיים. כך מתקבל מענה פרקטי המשלב מראה מדויק, אסתטי ומודרני. גגונים מודרניים המותקנים באופן מקצועי, אינם מחייבים תחזוקה שוטפת נוספת ולכן מדובר בפתרון מושלם לקיץ ולחורף.

פתרונות מיגון והצללה מקצועיים
מסגריית סורג מתמחה בעבודות ופתרונות מתכת לכל סוגי הבנייה והמבנים. החברה פועלת החל משנת1980 ומתמחה במתן מגוון שירותים ופתרונות איכותיים ועמידים לצרכי מיגון, הצללה, בטיחות ועוד המשלבים פרקטיקה ואסתטיקה בסטנדרטים הגבוהים ביותר וכל זאת במחירים הוגנים ויחס אישי לכל לקוח.

המוצרים שלנו

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס

 


לקבלת הדרכה וייעוץ
עם הצעת מחיר, חייגו:
074-767-97-75
או מלאו את הטופס

לקבלת הדרכה וייעוץ עם הצעת מחיר חייגו 074-767-97-75 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-75

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

yanivsorag@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

לבנדה 36, תל אביב